0

Mandžo trpa i dalje: Zabio u uvjerljivoj pobjedi protiv Sampdorije (VIDEO)

15.04.2018 19:55 | Germanijak

Juve grabi ka novom naslovu u Serie A.

Juventus je radi kiksa Napolija imao priliku pobjeći prvom pratitelju na šest bodova viška u prvenstvu, a za to je morao pobijediti Sampdoriju. Mandžukić i društvo pobrinuli su se da ne bude iznenađenja i rutisnki slavili 3:0 u 32. kolu Serie A.

Gosti su svladali Juve 3:2 u prvom dijelu prvenstva, pa su igrači Stare dame imali motiv više, ali pokazalo se, nije im bio poteban.

Domaćini su lomili Sampdoriju cijelo prvo poluvrijeme, ali sve do kraja prvog dijela nisu imali rezultatsku potvrdu dominacije. No, u 44. minuti Douglas Costa sjajno je zavrnuo u šesnaesterac, a Mandžo pobjegao svom čuvaru i s pet metara probio golmana gostiju za 1:0.

Douglas Costa u 60. minuti bio je asistent i za drugi gol Juventusa, ali ovaj put strijelac je bio branič Benedikt Howedes.

Douglas Costa u 75. minuti upotpunio je hat-trick asistencija namjestivši gol Samiju Khediri za konačnih 3:0.

(foto: Action Images)