0

Ludnica u nadoknadi: Ćaleta-Car razgrtao suparnike, tri crvena (VIDEO)

21.09.2019 19:52 | Germanijak

Nemile scene krajem derbija južne Francuske.

U Marseilleu su domaći Olympique i susjedi iz Montpeillera remizirali 1:1, uz nemile scene pred sam kraj meča.

Gosti su poveli u 17. minuti. Florent Mollet ukrao je jednu loptu na desnoj strani napada, nabacio oštro u sredinu, a tamo nije baš spretan bio branič domaćina Bouna Sarr, i to je 1:0 za Montpeiller.

Na 1:1 izjednačuje Valere Germain u 74 minuti. Bivši igrač Crvene zvezde Nemanja Radonjić ubacio je s lijeve strane, loptu su braniči gostiju odbili, ali tek na nogu bivšem igraču Monaca koji nije imao težak zadatak poravnati rezultat.

Dodajmo kako je u sudačkoj nadoknadi došlo do fizičkih obračuna i čak tri crvena kartona. Jordan Ferri je u jednom pokušaju kontre neprestano navlačio Radonjića, što je srpskog napadača vidno iznerviralo te je nastalo koškanje, pri čemu je Radonjić dobio blagi šamar. Naš Duje Ćaleta-Car odmah je nasrnuo na Ferrija zgrabivši ga za glavu, no Šibenčanin se izvukao bez isključenja.

Direktne crvene kartone su dobili Boubacar Camara i spomenuti Ferri. Minutu potom je drugi žuti i automatski crveni dobio i Dmitri Payet, tako da smo vidjeli ukupno tri crvena kartona na utakmici.

Kasperu Dolbergu izgleda da su našli sat, odnosno kleptoman među suigračima je vjerojatno priznao svoje nedjelo. Ili to, ili je Danac popustio u svom naumu da bojkotira nastupanje za svoj klub dok mu se ne nađe sat u vrijednosti od 70.000 eura, s obzirom da je ne samo igrao, nego i zabio gol u pobjedi momčadi Nice trenera Patricka Vieire nad Dijonom.