0

LUDI LISTIĆ, srijeda, 2.769 kuna: Igra na duplu pobjedu mogla donijeti gotovo 300.000 kuna!

17.05.2017 09:01 | Germanijak

Sjajan listić odigran je u Umagu!

(Ludi listić možete pogledati i OVDJE)

Igrač Germania Sport kladionice je u Umagu odigrao pravi ludi sistemski listić sa Germania kombinacijama, koje su donijele lude tečajeve. Oni su se na igru pobjede u oba poluvremena kretala od 6,00 do čak 8,50, a nisu prošla samo dva. Odabrao je naš igrač šest utakmica na svom listiću i pobrinuo se za pravi show.

Odigrao je da će u dvoboju između Levskog i Ludogoretsa gosti pobijediti u oba poluvremena i tako je i bilo, Ludogorets je na poluvremenu vodio 2:1, a u nastavku je zabio još jedan gol. Isto je bilo u okršaju u Belgiji između Waasland-Beverena i St. Liegea, koji su nosili najveći tečaj na listiću.

Zaglebie je protiv Slaska u poljskoj Ekstraklasi također bio bolja momčad u oba poluvremena, a po jedan gol u svakih 45 minuta zabio je i All Boys protiv Institutoa u drugoj portugalskoj ligi.

Jedina dva para na kojima je naš igrač kiksao su slavonski derbi između Cibalije i Osijeka u 1. HNL, u kojem je vjerovao da će Osječani slaviti u oba poluvremena, a to nije pošlo za rukom niti Stromsgodsetu protiv Stabaeka u norveškom prvenstvu.

Naš igrač je odigrao sistemski listić (4, 5, 6 od 6) i uplatio 20 kuna. Dobitak mu je za dva promašaja, uz Germania bonus od 201,18 kuna, iznosio 2.769,53 kune!

(Foto: Screenshot Germania Sport)