LUDI LISTIĆ: Majstor pogodio tečaj 1.478 i osvojio 12.300 kuna!!

12.10.2017 08:55 | Germanijak

Skočio na drugo mjesto u nagradnom natječaju Pogodi najveći tečaj.

(Ludi listić možete provjeriti i OVDJE)

Naš današnji dobitnik lugog listića pogodio je nevjerojatan listić s tečajem od 1.478,89 čime je skočio na drugo mjesto nagradnog natječaja koji traje do 31. listopada „Pogodi najveći tečaj i osvoji VW Up!“. Kada bi natjecanje završilo danas, naš igrač, koji je listić uplatio u Varaždinu, osvojio bi skuter Yamaha Neo's.

Igrač je uložio 9 kuna na 9 parova i zaradio 12.323,93, od čega je bonus naše kladionice iznosio sjajnih 1.264,45 kuna. Zanimljivo, naš igrač je na ovom zaista ludom listiću imao tek jedan tečaj manji od 2,00, onaj na utakmici Trento – Asvel, na kojoj je igrao (i pogodio) jedinicu. Ostali tečajevi su svi redom bili veći od 2,00. Najmanji 2,10 (Salzburzg - Wolfsburg u hokejaškoj Ligi prvaka), a najveći na utakmici venezuelanskog kupa između Urena – Zulia (2,65). Urena je slavila s rutinskih 2:0 i donijela našem igraču sjajnu lovu!

(Foto: Screenshot)