0

Ludi listić: Golom u petoj minuti sudačke nadoknade do nevjerojatnih 305 tisuća kuna

12.11.2019 10:37 | Germanijak

Jedina je šteta što ne možemo vidjeti sreću na licu dotične/og.

Pogledajte ludi listić.

Danas vam predstavljamo jedan nuklearni dobitak!

Nedjelja je donijela dosta očekivanih rezultata diljem Europe, a nogometni savant iz istarskog Novigrada to je maksimalno unovčio.

Na uloženih 285, utržio je nevjerojatnih 305.008,93 kuna.

Bilo je tu svačega. Slovan Bratilsva bio je izriči favorit u gostima protiv Moravce, na kraju je jedan gol presudio.

Porto je slavio također jedinim golom iz devete minute u gostima protiv Boaviste.

No utakmica zbog koje će istarski nogometni znalac možda postati vjernik je ona u nama poznatom i dragom Trondheimu. Utakmica Rosenborg – Bodo/Glimt, domaćini su poveli u 17. minuti, te se čini kako sve ide prirodnim tijekom.

No s dva gola Haugea unutar šest minuta, Rosenborg se našao u problemu. Gube 1:2 i začas su se našli u situaciji da stižu zaostatak.

Potpuno su nemoćni bili sve do 73. minute, kada izjednačuju preko Hellanda iz, moramo reći, pomalo sumnjivog jedanaesterca.

No u petoj minuti sudačke nadoknade ukazao se Marius Lundemo, koji udarcem s nekih 20 metara na snijegom obavijenom Lerkendal stadionu baca goste i Bodoa u očaj, svojem klubu tri boda, a našem igraču na zapadnu obalu najvećeg hrvatskog poluotoka – bogatstvo!!

Zahvaljujući hrabrim koeficijentima, u dobitak je ugrađen poseban bonus Germania Sporta od 79.076,39 kuna.