0

Luda utakmica u Moskvi - CSKA ispao iz Lige prvaka

22.11.2016 20:11 | Germanijak

Moskovska momčad priključila se onima koji su ispali iz Lige prvaka.

Uzbudljivu utakmicu 5. kola grupe E odigrali su CSKA i Bayer, a nakon nje je jasno kako ruska momčad neće izboriti osminu finala Lige prvaka, a postoji mogućnost da će večeras ostati i bez proljeća u Europskoj ligi. S druge strane, Nijemci i dalje mogu među 16 najboljih momčadi Europe.

CSKA je želio danas pobjedu, ali do nje nije uspio doći. Bayer je u vodstvo došao u 16. minuti kada je Kampl lijepo pronašao Vollanda koji je izbjegao zaleđe i precizno savladao Akinfeeva koji je još jednom primio gol u Ligi prvaka. S rezultatom 1:0 za momčad iz Leverkusena se otišlo i na poluvrijeme, a u nastavku su Rusi krenuli svim snagama po pobjedu.

Sjajno je izgledala moskovska momčad u drugom poluvremenu, u potpunosti stisnula protivnike, a do izjednačujućeg gola stigla je u 76. minuti iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Henrichs, a u gol pretvorio Natcho.

Nakon toga utakmica se potpuno otvorila, imali su domaćini nekoliko lijepih prilika, ali je i Bayer mogao do sva tri boda kada je Volland pogodio vratnicu pa je na kraju ovih 1:1 nekako i realan prikaz viđenog na ovoj utakmici.