0

Luda noć preokreta: Borussia se vratila iz mrtvih i porazila Inter, Liverpool golom Oxladea do pobjede (VIDEO)

05.11.2019 23:03 | Germanijak/I.G.

Imali su dva gola zaostatka i uspjeli su preokrenuti.

Nevjerojatna večer prvog dana 4. kola Lige prvaka.

Nakon sjajnog povratka Chelseaja nakon tri gola zaostatka protiv Ajaxa, Borussia Dortmund je pružila jednako sjajnu večer svojim navijačima.

Inter je stigao u Dortmund osokoljen pobjedom 2-0 iz prvog susreta na Meazzi, a identičan rezultat imali su nakon prvog poluvremena. Prvo je Lautaro Martinez zabio u petoj minuti za rano vodstvo Talijana, a potom nakon sjajnog solo prodora Marcela Brozovića na početku akcije, Matias Vecino zabija za 2-0.

Izgledalo je kao da će Antonio Conte napraviti veliki korak prema plasmanu uknock-out fazu, ali Žuto-crni su se probudili u drugom poluvremenu i potpuno zasjenili dobru predstavu gostiju u prvom.

Prvo je Achraf Hakimi u 51. minuti zabio na asistenciju Goetzea za 2-1, a Julian Brandt u 64. minuti materijalizira terensku nadmoć domaćih.

Potpuni preokret dolazi ponovno preko Hakimija koji zabija svoj drugi gol na utakmici.

Ovim porazom Inter je nappravio veliki korak unatrag i sad ima tri boda zaostatka za drugoplasiranom Borussijom i samod va boda više od četvrtoplasirane Slavije Prag.

Branitelj naslova Liverpool teže je od očekivanog stigao do pobjede nad Genkom.

Za Redse su zabijali Gini Wijnaldum u 14. minuti i Alex Oxlade-Chamberlain u 53., dok je za Belgijce u 41. minuti glavom nakon kornera zabio Samata.

Liverpool je prvi na ljestvici s 9 bodova, Napoli ima bod manje, dok RB Salzburg ima četiri boda – tri više od zadnjeg Genka.

I posljednja utakmica koju spominjemo večeras jest ona između Lyona i Benfice gdje su Francuzi na svom travnjaku upisali pobjedu rezultatom 3-1.

Strijelci za Lavove bioli su Andersen (4'), Depay (33') i Traore (89'), dok je jedini gol za Portugalce postigao Haris Seferović (76').