0

Lazio na krilima fenomenalnog Immobilea ponizio Sampdoriju(VIDEO)

18.01.2020 17:25 | Germanijak

Nevjerojatni prvi topnik Biancocelestija novim hat-trickom se popeo na 23 gola ove sezone.

Lazio je u prvoj utakmici dana 19. kola talijanske Serie A demolirao Sampdoriju rezultatom 5:1 te tako nastavio pobjednički niz i zadržao priključak s vrhom.

Od samog početka susreta Lazijali su nametnuli svoju igru i konstantno prijetili vratima gostiju te su utakmicu praktički riješili u prvom dijelu. Već u sedmoj minuti domaćini dolaze do vodstva. Sjajni Immobile je prošao po lijevoj strani, ali je kod šuta otišao previše u stranu, no Caicedo koristi odbijanac i posprema ga iza Audera.

Samo 10 minuta kasnije novi gol za Lazio, Lazzari je prošao po desnoj strani i ubacio loptu u kazneni prostor, no pogodio je ruku Murrua i arbitar utakmice je pokazao na bijelu točku. Immobile je preuzeo odgovornost i povećao na 2:0.

Totalni raspad gostujuće momčadi dogodio se već u 20. minuti, kad fenomenalni Immobile koristi dugu loptu braniča Acerbija i znalački je pretvara u 3:0, rezultat s kojim se otišlo na odmor.

Gosti su u drugom dijelu izdržali cijelih devet minuta bez primljenog gola, no u toj 54. minuti su nakon kornera neuspješno pokušali napraviti zamku zaleđa, što je iskoristio Bastos za povećanje vodstva na 4:0.

Ni tu nije bio kraj muke Sampdorije jer u 63. minuti Colley igra rukom u svom petercu, a Immobile iz kaznenog udarca postiže hat-trick za 5:0.

Gosti ipak u 70. minuti preko Linettyja upisuju pogodak te barem malo ublažuju rimsku blamažu.

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.