0

Gllavon dOr – hat-trick Benzeme za pobjedu Reala

21.04.2019 18:22 | Germanijak/I.G.

Kraljevski klub ostvario sigurnu pobjedu.

Nogometaši Zinedinea Zidanea, ostvarili su pobjedu nakon prošlotjednog remija kod Leganesa. Danas su na svom Santiago Bernabeu pobijedili Athletic Bilbao sa sigurnih 3-0. Prvo ime susreta bio je Karim Benzema koji je upisao hat-trick.

U prvom dijelu nismo vidjeli niti jedan pogodak, ali već u drugoj minuti nastavka, Karim Benzema postiže vodeći gol nakon asistencije Marca Asensija. Mirovale su potom mreže sljedećih pola sata, da bi francuski napadač potom zabio novi gol glavom, a ovaj put na asistenciju kapetana hrvatske nogometne reprezentacije, Luke Modrića.

U posljednjoj minuti regularnog dijela Benzema zaokružuje odličan nastup hat-trickom za konačnih 3-0.

Napadač Los Blancosa ove je sezone postigao čak 10 golova glavom, više nego iti jedan igrač iz 'liga petice'.

U kasnijim utakmicama igranim u La Ligi, Valencia je u gostima s 2-1 svladala Betis. Dvostruki strijelac za Šišmiše bio je Goncalo Guedes, dok je za Andalužane zabio Giovanni Lo Celso iz jedanaesterca.

Villarreal uspješno krči put prema ostanku u prvoligaškom društvu. Istim rezultatom kao i Valencia pobijedili su Leganes na El Madrigalu.