0

Rezervisti Reala poigrali se s Malagom, Kovačić promašio nemoguće (VIDEO)

15.04.2018 22:22 | Germanijak

Real Madrid slavio je protiv Malage 2:1 u posljednjoj utakmici 32. kola Primere.

Real Madrid pobijedio je Malagu 2:1 u posljednjoj utakmici 32. kola Primere na La Rosaledi, a strijelci su bili Isco i Casemiro, dok je utješan gol za domaćina zabio Rolan u sudačkoj nadoknadi.

Zinedine Zidane odmorio je Luku Modrića, Cristiana Ronalda i Garetha Balea te je na teren poslao rezervnu garnituru. Priliku u udarnoj momčadi dobio je Mateo Kovačić, koji je imao prvu veliku priliku na utakmici.

U 17. minuti odlično se ubacio na centaršut s desne strane i pucao silovito glavom, mnogi Realovi navijači već su počeli slaviti, ali Malagin golman Roberto izvukao je nemoguće.

Ipak, u 30. minuti više nije bilo spasa za domaćina, a strijelac je bio Isco iz slobodnog udarca. Čak ni raspoloženi Roberto nije mogao ništa na ovaj fantastičan potez.

Igrači Reala nastavili su gaziti domaćina i u drugom poluvremenu, a Isco se ovaj put našao u ulozi asistenta, dok je strijelac gola u 63. minuti bio Casemiro.

U 93. minuti Rolan je postigao počasan gol za Malagu, ali više od minimalnog poraza domaći danas nisu ni zaslužili.