0

Juventus nakon izlaska Ronalda slomio Milan (VIDEO)

10.11.2019 22:40 | Germanijak

Juventus je počeo igrati puno energičnije nakon izlaska svoje prve zvijezde.

U prvom poluvremenu oba sastava mogla su do gola, ali možda čak Milan i prije s obzirom na situaciju u 25. minuti kada je Szczesny spasio Juventus nakon šuta sunardonjaka Piateka.

Krajem poluvremena priliku je imao i Theo Hernandez, a u prvoj minuti sudačke nadoknade opet Piatek, i opet s istim ishodom – Szczesny mu brani.

Kad je ušao Douglas Costa u 61. minuti umjesto Bernardeschija igra Juventusa je malo živnula, a pogotovo nakon što je pet minuta ranije izišao Cristiano Ronaldo.

Juventus je dugo slamao otpor Milana i u tome uspio tek u 77. minuti. Nakon odlične kombinacije u kojoj su sudjelovali Douglas Costa, Pjanić, Higuain i Paulo Dybala, potonji Argentinac nakon vještog driblinga konačno svladava Gigija Donnarummu.

Tako je Stara dama uknjižila nova tri boda na njoj najdraži način, minimalnom pobjedom, često baš 1:0. Sada su na 32 boda, no neumorni Inter ih prati na drugom mjestu samo s jednim manje. Milan je pao na 14. mjesto.