Iks u šišku, bilo to na poluvremenu ili kraju, apsolutno nam je svejedno

20.09.2019 10:50 | Germanijak

Utakmica počinje u 21:00

21:00 NOGOMETNI TIP Osasuna – Betis (Germania šansa, tip x ili 1pX, tečaj 1,67)

Betis je ovog ljeta osigurao jedno od pojavećih pojačanja u klupskoj povijesti, ali dolazak Nabila Fekira zasada nije imao učinka kakvog su svi očekivali. U ovom trenutku nalaze se na 15. mjestu La Lige sa svega četiri boda, dok njihov današnji protivnik i dalje ne zna za poraz ove sezone. Osasuna je posebno iznenadila u drugom kolu kada su na domaćem terenu odigrali 2:2 sa velikom Barcelonom, a nakon četiri odigrana kola imaju šest bodova što ih je svrstalo na deveto mjesto prvenstvene tablice. Mi vjerujemo kako će prvo ili drugo poluvrijeme završiti neriješenim rezultatom. Jednostavno, to je naš osjećaj. Oni hrabriji slobodno mogu odigrati i da će prvo poluvrijeme završiti točnim rezultatom 0:0, ali budući da smo mi stari ziheraši, odlučili smo se ovako igrati.

(foto:Reuters)