0

Hrvatska još jednom minimalno poražena od Njemačke

26.10.2019 18:04 | Germanijak

Dobro izdanje naših, ali bez pobjede.

Hrvatska rukometna reprezentacija i u drugom je prijateljskom susretu u tri dana pretrpjela minimalni poraz od Njemačke. Nakon 25:26 u srijedu u Zagrebu danas je u Hannoveru Hrvatska izgubila s 24:23.

Hrvatska je najveću prednost od tri pogotka stvorila pred kraj prvog poluvremena, kada je u 29. minuti vodila s 12:9, no u prvoj polovici nastavka Njemačka je serijom 8:2 preuzela kontrolu rezultata i stigla do prednosti 19:15.

Ni tada se izabranici Line Červara nisu predali, već su šest minuta prije isteka vremena stigli do poravnanja na 22:22 i napada koji nisu iskoristili. Stepančić je na ulasku u posljednju minutu pogodio za 23:23, no Njemačka je ipak u svom posljednjem napadu stigla do pobjedničkog pogotka koji je postigao Hafner. Hrvatska je imala sedmerac nakon isteka vremena za remi, ali Matanović ga je promašio.

Luka Stepančić je s pet golova predvodio strijelce Hrvatske, dok je Uwe Gensheimer proslavio 33. rođendan sa šest golova za Njemačku.