0

Golčina Brekala spasila Wolfsburg (VIDEO)

31.08.2019 17:32 | Germanijak/I.G.

Odličan gol hrvatskog reprezentativca.

Osim sjajne partije Ivana Perišića, koji je zabio i asistirao u pobjedi Bayerna, još je jedan Vatreni imao dobar dan. Iako je njegov Wolfsburg remizirao 1-1, Josip Brekalo se upisao u strijelce zabivši sjajan volej u mrežu vratara Paderborna.

Poveli su gosti u 12. minuti preko Olivieire Souze, da bi Brekalo fantastičnom bombom u 56. minuti dobnio bod Vukovima.

Gol Brekala možete pogledati OVDJE.

U ostalim utakmicama, Koln je s 2-1 u gostima pobiejdio Freiburg, Schalke je s 3-0 pobiejdio Herthu, a berlinska momčad je imala peh da su prva dva gola bila autogola. Treći je potpisao Kenny u 85. minuti zapečatiravši sudbinu kluba iz glavnog grada.

Bayer Leverkusen i Hoffenheim odigrali su utakmicu bez golova, dok od 18:30 minuta Borussia Dortmund gostuje kod Union Berlina.

Bundesliga, 3. kolo, rezultati:

Wolfsburg – Paderborn 1:1 (Brekalo 56'/ Olivieira-Souza 12')

Schalke – Hertha 3:0 (Stark 38'-AG, Rekik 48'-AG, Kenny 85')

Bayer L. – Hoffenheim 0:0

Freiburg – Koln 1:2 (Czichos 40'-AG/ Modeste 52', Skhiri 90+1')

Bayern Munchen – Mainz 6:1 (Pavard 36', Alaba 45', Perišić 54', Coman 64', Lewandowski 78', Davies 80'/ Boetius 6')