0

Liverpool poveo majstorijom Manea, a pogrešku Alissona iskoristio Lingard za 1:1

16.12.2018 17:29 | Germanijak/D.V.

Na samom početku United je stjeran u svoj kazneni prostor.

Sadio Mane zabio je sjajan pogodak za Liverpool u 24. minuti susreta na asistenciju Fabinha za vodstvo domaćina 1:0 protiv Manchester Uniteda.

Liverpool je od prve sekunde napao goste iz Manchestera te stvarao prilike iz mnogobrojnih kornera, a vodeći pogodak postigao Mane, koji je prsima primirio odličnu loptu koju mu je poslao Fabinho, te ju smireno poslao pored nemoćnog vratara Davida De Gee.

Dejan Lovren je u početnom sastavu Redsa, a nekoliko minuta nakon vodećeg pogotka je i on propustio izglednu priliku za povećanje vodstva Liverpoola.

U 33. minuti, do tog trenutka podređeni Manchester United je odigrao brzu akciju, a pogrešku Alissona spremno je dočekao Lingard te poravnao rezultat na 1:1.