0

Eintracht u uraganskm drugom poluvremenu svladao Werder zagazio dublje u sigurnu zonu (VIDEO)

03.06.2020 23:11 | Germanijak/V.R.

Prvo poluvrijeme nije obećavalo, no u nastavku su gosti opravdali ulogu favorita.

U zaostaloj utakmici Bundeslige Eintracht iz Frankfurta je kao gost svladao Werder u Bremenu. Utakmica je završila rezultatom 0:3 a svi golovi su pali u drugom poluvremenu.

Vodeći gol zabili su gosti u 61. minuti. Presječen je napad Werdera na sredini terena, a akcija po lijevoj strani okončana je fenomenalnim centaršutom na rub peterca i odlična reakcija glavom Portugalca Andrea Silve za 0:1.

Točno 20 minuta kasnije korner je izveden s desne strane. Lopta je odlično doletjela na prvu vratnicu, a kako je nitko nije uspio zahvatiti glavom, nogom je iz nulte blizine u gol posprema Stefan Ilsanker za 0:2 u 81. minuti.

90. minuta i konačnih 0:3. Slobodan udarac s poprilične daljine iskosa iskorišten je za odličan ubačaj, a najviši je još jednom zadnji vezni igrač Ilsanker i svojim drugim golom postavlja konačan rezultat.

Ovako je Eintracht ovu (u odnosu na prošlu) očajnu sezonu makar uspio učiniti podnošljivijom s obzirom da je sad na 35 bodova, osam dalje od zone ispadanja, dok je Werder u njoj i morat će se dobro pomučiti da ostane u prvoj Bundesligi i naredne sezone.