0

Eintracht dobio gol nakon 36 sekundi, Monchengladbach upisao glatku pobjedu (VIDEO)

16.05.2020 20:22 | Germanijak/I.A.S.

Današnji dan u Bundesligi stigao je do svojeg završetka.

Posljednju utakmicu u subotnjem programu 26. kola njemačke Bundeslige zaključili su Eintracht i Borussia Monchenglabach. Utakmica je završila rezultatom 1:3, a strijelci pogodaka bili su Plea, Thuram i Bensebaini kod gostiu, dok je Silva zabio počasni pogodak za domaćina.

Od samog početka bilo je potpuno jasno kako će ovo biti jedna potpuno jednosmjerna utakmica u kojoj će domaćin jako teško do bodova.

Nakon svega sedam minuta semafor je pokazivao 0:2 što je samo po sebi dovoljno da svima bude jasno kako su se gosti od samog početka nametnuli i postavili kao „gazde“ na terenu.

Nakon ta dva brza pogotka utakmica se malo umirila, i jedni i drugi su imali neke (polu)prilike, ali su mreže mirovale sve do 72. minute kada Bensebaini postiže pogodak iz kaznenog udarca kojeg je izborio Embolo, odnosno skrivio N'Dicka.

Do kraja utakmice domaćin je smanjio u 81. minuti preko nekadašnjeg napadaća Porta, Milana i Seville, Andre Silve, ali to je bio samo počasni pogodak koji ništa nije promijenio na terenu.

Gosti su sada trećeplasirana momčad njemačke Bundeslige, dok je domaćin na nezavidnom 13. mjestu.