0

Poznati polufinalisti Kutije šibica, ispao lanjski pobjednik

26.12.2018 22:01 | Germanijak

Štefanje je dan za Kutiju.

Dribbling Sport Bar prvi je polufinalist 48. izdanja malonogometnog turnira Kutije šibica. U osmini finala je s 3:1 pobijedila momčad Tupek Auta.

Dribbling je poveo u 7. minuti golom Igora Jugovića, a do poluvremena je Tupek Auto izjednačio preko Tomislava Jurića u 15. minuti. U drugom dijelu strijelci za Dribling su bili Filip Šćrbec (35.) i Stjepan Babić (40.)

Nakon Dribblinga u polufinale je prošla i momčad CB Dobermanna. Oni su s 2:0 pobijedili Pizzeriu Stari Zagreb, a golove su postigli Dario Marinović (13.) i Marko Perić (40.)

Treći polufinalni susret donio je ogled između lanjskog pobjednika MNK Cvjetno Poliklinika Milojević i Quattro Leones. Cvjetno je golom Hrvoja Penave u 27. minuti povelo s 1:0, a Ivan Muller je u 36. izjednačio rezultat. Kako do kraja utakmice više nije bilo golova, tako je utakmica riješena pucanjem šesteraca, a tu je junak postao vratar momčadi Quattro Leones Kristijan Kahlina koji je i tijekom utakmice imao nekoliko odličnih obrana, a pri izvođenju šesteraca je obranio oba udarca svojih protivnika. Na drugoj strani su precizni bili Šroler i D.Kahlina te je Quattro Leones otišao u polufinale.

Posljednji polufinalist je momčad BigBand Cammeo Team koja je u neizvjesnoj završnici pobijedila Svadbeni salon Begušić-Tropicanu rezultatom 3:2. Bigband je poveo s 2:0 golovima Roberta Janjića (17.) i Marija Raca (30.), a u završnici je Tropicana došla do izjednačenja zahvaljujući Pašku Čuljaku (34.) i Zvonku Bakuli (37.). Ipak, na kraju je Ivan Mikulić u 39. minuti iskoristio jednu nesmotrenost protivničke obrane te donio pobjedu svojoj momčadi.