0

Dinamo pobijedio Real sučevim pogurancem te se plasirao u finale Ramljaka

10.08.2019 21:33 | Germanijak

Sutra ih u finalu čeka Feynoord.

U posljednjoj utakmici skupine A, koja je odlučivala o prolasku u finale turnira Mladen Ramljak, Dinamo je uz veliku pomoć sudca pobijedio vršnjake Real Madrida rezultatom 3:1.

Kod prvog gola Dinama, sudac je svirao kazneni udarac iako je prekršaj Reala u 15. mimnuti bio izvan šesnaesterca. Juladžija je iskoristio poklon te sigurno matirao gostujućeg vratara za 1:0.

Madriđani su u drugom poluvremenu izjednačili na 1:1, no u 76. minuti sudački previd omogućava Modrima novo vodstvo. Vasilj je odlično prošao po desnoj strani i pucao prema golu, lopta se odbija od obrambenog igrača i dolazi do Luke Jančića, koji se nalazio u nedozvoljenoj poziciji, no zastavica ostaje dole i Dinamo zabija za 2:1.

Modri do kraja preko Jankovića postavljaju konačnih 3:1 te se plasiraju u finale, u kojem ih sutra u 11 sati čeka Feynoord.

U videu možete vidjeti sporne situacije iz 15. i 76. minute.