0

Debakl Cibone u Beogradu

12.03.2018 19:53 | Germanijak

Sramotna predstava.

U posljednjoj ovosezonskoj utakmici u ABA ligi Cibona je doživjela jedan od najtežih poraza u klupskoj povijesti. Crvena Zvezda je slavila s velikih 107:69 u beogradskom Pioniru i tako zagrebačkom klubu nanijela jedan od najtežih poraza u klupskoj povijesti.

Iako nije bilo informacija o eventualnom izostanku Luke Žorića, a i zaigrijavao se pred početak utakmice, najbolji igrač Cibone nije odigrao niti minute. Bez obzira na izostanak Žorića nema opravdanja za tragično izdanje zagrebačke momčadi.

Ništa nije upućivalo na tako težak poraz s obzirom da je Crvena Zvezda na poluvrijeme otišla s podnošljivih 48:36. Ipak, u drugom dijelu Cibona se raspala, treću četvrtinu gube s 34:17 dok su zadnju izgubili s devet razlike (25:16).

Uljarević je zabio 13 poena kod Cibone, 12 je dodao Bošnjak dok je kod domaćina briljirao Dylan Ennis 21 poenom, a Dobrić je dodao 18.

(FOTO: Pixsell)