0

Cibona pokleknula pred Cedevita Olimpijom u Stožicama (VIDEO)

13.10.2019 22:57 | Germanijak

Momčad Ivana Velića nije krenula očećavajuće u sezonu regionalne lige.

Cibona je na gostovanju u Ljubljani protiv Cedevita Olimpije izgubila sa 79:70 te tako ubilježila 0-2 omjer na startu nove kampanje ABA regionalne lige.

S druge strane, momčad koju vodi Slaven Rimac ima 2-0 i na savršenom je omjeru, i trenutno na prvom mjestu ligaške ljestvice.

''Zmajčeki na razmućivanje'' vodili su gotovo cijelu utakmicu, iako je Cibona malo došla k sebi u zadnjoj četvrtini kada je prišla samo na minus od dva poena, 65:63 na manje od pet minuta do kraja. No domaćini su odgovorili sa serijom od 5-0 i otklonili svu neizvjesnost. Ključna premoć domaćina je bila u skoku, u čemu je bila bolja sa 42-25.

Codi Miller-McIntyre bio je igrač utakmice sa 24 poena, šest asistencija i četiri skoka, uz odličan šut iz igre 10/15.

Najbolji u redovima Cibone bili su Mate Vucić sa 17 poena i Shane Gibson sa 14, dok je Matic Rebec imao čak devet dodavanja.