0

Bogdanović i Pacersi preokrenuli -14 u zadnjoj četvrtini (VIDEO)

07.12.2017 07:30 | Germanijak

Hezonja je opet ostao bez minutaže.

Iako je noćas na NBA parketima odigrano čak 10 utakmica nastupio je samo jedan hrvatski košarkaš. Bojan Bogdanović bio je važan dio pobjede Indiane protiv Bullsa, dok Mario Hezonja nije nastupio u slavlju svog Magica protiv Hawksa. Šarićevi 76ersi i Benderovi Sunsi noćas nisu igrali.

Indiana je novu pobjedu upisala velikim preokretom u drugom poluvremenu i sada su sa 14:11 omjerom na sedmom mjestu Istočne konferencije. Nitko od njih koji su ekipa u procesu reizgradnje nije očekivao da će biti ovako solidni.

Bullsi su vodili 16 razlika na kraju prvog poluvremena i činilo se kako mirno plove prema pobjedi, no drugi dio donio je potpuni preokret rezultata. Pacerse je i u ovoj utakmici vodio Victor Oladipo s 27 poena, 8 skokova i 2 asistencije uz 10 do 20 šut. Prvi pomoćnik bio mu je naš Bojan Bogdanović koji je uzeo 13 šuteva od čega je pogodio 6 za 17 poena, a dodao je 2 skoka i 3 asistencije. Zabio je i nekoliko ključnih poena u posljednjih nekoliko minuta kada su se vraćali u utakmicu. Završilo je 98:96 za Indianu.

Za Bullse je još jednu sjajnu utakmicu odigrao Kris Dunn koji je ovo ljeto stigao iz Minnesote kao dio razmjene za Butlera. Mladi razigravač ubacio je 18 poena uz 6 skokova i 6 asistencija i sjajan 8 od 14 šut. Bullsima je ovo bio jubilarni 20-ti poraz u 23 utakmice i nalaze se na dnu Istoka.

Mario Hezonja nije dobio ni minute u tvrdoj utakmici između njegovog Orlanda i Atlante. Susret se odlučivao kroz produžetke, a starteri su iznijeli ogroman dio posla. Najbolji je kod Magica bio Fournier s 27 poena, Gordon je dodao 24, a Vučević 22 sa 16 skokova i 4 blokade. Završilo je 110:106 za Orlando.