0

Bilić pobijedio dvostrukog prvaka Europe na startu Championshipa

03.08.2019 20:42 | Germanijak

Odlično otvaranje hrvatskog stratega.

WBA našeg Slavena Bilića je u prvom kolu Championshipa na gostovanju svladao Notthingham Forest rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo u osmoj minuti golom Casha, no samo sedam minuta kasnije WBA dolazi do poravnanja rezultata. Pogodak za goste djelo je Edwardsa, međutim uz veliku pomoć domaćeg vratara, Kosovar nije najbolje reagirao te mu je lopta prošla kroz ruke.

U 26. minuti gosti preokreću rezultat, a  ponovo se nije iskazao domaći vratar, koji je u Notthinghamu na posudbi iz Manchester Cityja. Phillips je želio centrirati s desne strane, no lopta je u letu prevarila Murića i završila u golu, za ispostavit će se konačan rezultat.

Napomenimo da je Filip Krovinović odigrao cijeli susret za WBA na poziciji isturenog veznog.