0

Biberon iskoristio grešku Fetića i plasirao se u polufinale Kutije

26.12.2017 22:29 | Germanijak

Odigrane su četvrtfinalne utakmice Kutije šibica.

Big Bang pobijedio je ASO Ponos Krapinu u uvodnoj četvrtfinalnoj utakmici malonogometnog turnira Kutija šibica pred na Štefanje tradicionalno ispunjenom dvoranom Doma sportova. Malonogometaši iz Dubrave i Krapine odigrali su fenomenalnu utakmicu. Krapinjonci, igrači ASO Ponosa, ušli su u drugo poluvrijeme s prednošću od 2:1, ali Big Bang se vratio na 2:2, potom, dvije minute prije kraja, primio za 3:2 i, kada se činilo kako su „pukli“, iskusni igrači Big Banga vratili su se golom Jerka Leke. Utakmica je završila 3:3 i moralo se pristupiti raspucavanju, a ni u njemu nije nedostajalo uzbuđenja, na koncu je ipak slavio Big Bang 6:5.

Osijekov Petar Bočkaj igrao je u prvom kolu za ASO Ponos Krapinu, ali zbog klupske kazne nije smio dalje igrati za njih. Poraz svoje momčadi ispratio je na tribini, s kokicama u rukama.

MNK Cvjetno Poliklinika Milojević, sastavljena uglavnom od igrača Futsal Dinama, opravdala je status favorita protiv Podstrane pobijedivši s 3:1 i plasirala se u sutrašnje polu finale u kojoj će igrati protiv Big Banga.

Treće mjesto u sutrašnjem polufinalu Kutije šibica osigurao je branitelj naslova Pizzeria Stari Zagreb-Borongaj Lugovi, koja doduše igra u potpuno promijenjenom sastavu nego lani, no to je nije spriječilo da sa 3:1 svlada IQ Bar & Kerschoffset predvođena Mariom Racom, bivšim igračem Međimurja, koji trenutačno radi sa mlađim uzrastima Dugog Sela.

Prošlogodišnji prvak kontrolirao je utakmicu od prve do zadnje minute i zasluženo izbori plasman među četiri najbolje zagrebačke malonogometne momčadi.

U derbi susretu četvrtfinala Kutije šibica Biberon, za koji igraju igrači Splita i makarskog Novog Vremena, pobijedio je jaki Doberman, nekadašnjeg pobjednika turnira, sa 2:1. Nakon uvodnih 20 minuta na semaforu je stajalo 1:1, u nastavku su ove dvije izjednačene momčadi igrale napad za napad, a da nije bilo pogreške Alena Fetića vjerojatno bi se igralo do sutra. No, Nikola Pavić majstorski je iskoristio Fetićevo opuštanje, primio desnom i lijevom zakucao ravno pod gredu za, pokazat će se, konačni rezultat.

U polufinalu se susreću Big Bang i MNK Cvjetno, te Pizzeria Stari Zagreb i Dideron.