0

Betis otkinuo bod na Bernabeu

02.11.2019 23:01 | Germanijak

Hrabri gosti drugi put zaredom sa kultnog stadiona odlaze podignute glave.

Odigrana je utakmica 12. kola španjolske La Lige u kojoj je Betis izvukao 0:0 protiv Reala na Bernabeu.

Real je otpočetka utakmice nametnuo svoju igru i bio dominantnija momčad na terenu. Hazard je već u 8. minuti zabio za vodstvo, no sudac uz pomoć vara ipak poništava gol zbog zaleđa. Do kraja prvog dijela smo gledali prividnu dominaciju domaćina te gostujuće pokušaje iz kontra napada, ali se na odmor otišlo s najnepopularnijim rezultatom.

U nastavku je Real bio još dominantniji, ali se Betis sjajno branio i zatvarao puteve ka svojoj mreži. Tražili su Madrižani kazneni udarac u 81. minuti, ali je sudac samo odmahnuo. U samoj završnici domaćini su imali veliku priliku za sva tri boda, no obrana Betisa ju je otklonila kao i što su to radili tokom cijelog susreta te su uzeli veliki bod i opet pokazali da su za Real crna mačka.