0

Aston Villa protiv Evertona uzela prve bodove

23.08.2019 23:05 | Germanijak

Veliko slavlje u Birminghamu.

Odigrano je utakmica trećeg kola engleskog Premiershipa između Aston Ville i Evertona, u kojoj su domaćini pobjedom 2:0 došli do prvih bodova.

U prvom djelu smo gledali izjednačenu utakmicu, u kojoj su gosti imali nešto veći posjed lopte. No, domaćini su u 21. minuti poveli golom Wesleyja. Jota je sjajno vidio utrčalog napadača te ga uposlio prizemnom loptom, a Brazilac je sigurno matirao gostujućeg vratara.

Gosti su u drugom poluvremenu pokušavali na sve načine vratiti se iz rezultatskog deficita, no domaćin se sjajno branio i u samom smiraju utakmice došao do povećanja vodstva i osiguranja pobjede. Mcginn je želio dodati Grealishu, no El-Ghazi utračava u putanju lopti te s njom ulazi u šesnaest te matira Pickforda za veliko slavlje domaćina.