0

Albanci padaju bez ispaljenog „metka“

18.07.2019 12:02 | Germanijak

Izraelci su kvalitetniji i to će pokazati.

19:30 HAPOEL B. S. – LACI (Tim 1 će pobijediti bez primljenog gola, tip 1, tečaj 1,95)

Od 18:00 sati na rasporedu je uzvratna utakmica kvalifikacija za Europa ligu između Hapoel Beer Sheve i Lacija. Izraelci su iz prve utakmice donijeli rezultat 1:1.

Laci je u prvoj utakmici iznenadio favorizirane goste pogotkom u 3. minuti utakmice te su do 78. minute odolijevali napadima Hapoela. Laci će i danas parkirati bus ispred svog gola te pokušati što duže ne primiti gol, a ako neka kontra prođe za njih sjajno.

No, mišljenja smo da će Albanci danas doživjeti potop, jer kvalitetom ne mogu parirati Izraelcima u dvije utakmice.

Naš prijedlog za današnji susret je pobjeda Hapoela bez primljenog gola, što daje sjajan tečaj 1,95.