Levante
0 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
66' Nono umesto Collantes, Juan
3 Šutevi u okvir gola 4
Tono    83'
66' Cedric Mabwati umesto Perez, Vicente
0 Blokirani šutevi 1
Minero, Abraham umesto Espinosa, Javir    81'
57' Natalio umesto Imaz, Jesus
6 Šutevi van okvira gola 1
Jason umesto Morales, Jose Luis    64'
48' Alvarez, Hugo

90
90'
Završena je utakmica na stadionu ''Estadio de La Condomina''. Konačni rezultat je 0 - 2.
90'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' Nono (Ucam Murcia) izvodi korner s lijeve strane.
90'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' (Murcia) Vullnet Basha puca izvan okvira vrata.
90'
3 minute produžit će se drugo poluvrijeme.
88'
Napad momčadi Ucam Murcia je zaustavljen, jer se Jona našao u zaleđu.
83'
Ucam Murcia napada. Cedric je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
83'
Kartoniran je Antonio Garcia Aranda iz momčadi gosta.
81'
Gost zamjenjuje Javi Espinosa sa Abraham Minero.
80'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' Ucam Murcia je u napadu. Vullnet Basha upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
78'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' Ucam Murcia napada, ali je Vullnet Basha uputio neprecizan udarac ka vratima.
76'
Vullnet Basha (Ucam Murcia) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
74'
Zaleđe na stadionu ''Estadio de La Condomina''! Netko iz ekipe Ucam Murcia našao se u nedozvoljenoj poziciji.
73'
Jednom od nogometaša momčadi Levante svirano je zaleđe.
68'
Ucam Murcia pritišće protivnika i Jona se našao u prilici. Ipak je njegov udarac glavom završio pored protivničkog gola..
67'
66'
Francisco Rodriguez pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''Estadio de La Condomina''. U igru ulazi Cedric, a izlazi Vicente.
66'
Ucam Murcia pravi izmjenu br. 3, tako što ulazi Nono, a izlazi Juan Collantes.
64'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Estadio de La Condomina" David Remeseiro Salgueiro, a izašao Jose Luis Morales.
64'
Jorge Valdes Aller je dosudio korner za momčad Levante. Izvodi ga Jose Campana pored desne korner zastavice.
64'
Gol! Jefferson Lerma (Levante) glavom povećava vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
64'
Jose Campana je asistent kod pogotka.
63'
Roger (Levante) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Ucam Murcia blokirao udarac.
62'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina" Javi Espinosa (Levante) izvodi udarac iz kuta.
58'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Jefferson Lerma, a izlazi Verza.
57'
Francisco Rodriguez pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Natalio Lorenzo Poquet, a izlazi Jesus Imaz Balleste.
55'
Jorge Valdes Aller sudi udarac iz kuta za ekipu Ucam Murcia. Izvest će ga Vicente.
54'
Udarac iz kuta za momčad Levante! Izvodi ga Javi Espinosa s lijeve strane.
49'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' (Murcia) Javi Espinosa upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
49'
48'
Hugo Alvarez Quintas (Ucam Murcia) dobiva žuti karton.
46'
Jorge Valdes Aller daje znak za početak drugog poluvremena.
45'
Jorge Valdes Aller daje znak da je prvo poluvrijeme završeno.
42'
Jorge Valdes Aller sudi udarac iz kuta za ekipu Ucam Murcia. Izvest će ga Jesus Imaz Balleste.
41'
Jorge Valdes Aller je dosudio korner za momčad Ucam Murcia. Izvodi ga Jesus Imaz Balleste pored desne korner zastavice.
33'
Zaleđe! Jona je u nedozvoljenoj poziciji.
32'
Jesus Imaz Balleste puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
25'
Roger posprema loptu u mrežu i dovodi goste u vodstvo od 1 - 0.
23'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' (Murcia) Roger pogađa vratnicu.
16'
Ucam Murcia napada! Juan Collantes upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
15'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' Javi Espinosa (Levante) izvodi korner s desne strane.
14'
Na stadionu ''Estadio de La Condomina'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi Ucam Murcia našao u nedozvoljenoj poziciji.
14'
Javi Espinosa (Levante) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
12'
Ucam Murcia je u napadu. Prigodu ima Jona, puca, ali je vratar na mjestu.
4'
Corner awarded to Levante UD.
2'
Ucam Murcia have been awarded a corner by Jorge Valdes Aller.
1'
Sudac današnje utakmice Jorge Valdes Aller dao je znak da utakmica na stadionu ''Estadio de La Condomina'' može početi.

Službene postave momčadi su sada dostupne.