Alcorcon AD
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
75' Markovic, Sasa umesto Esteve
5 Šutevi u okvir gola 2
Kadir, Foued umesto Rey, Alvaro    79'
69' Galan, Javi umesto Donoso, Guillermo
1 Blokirani šutevi 0
Alejo, Ivi    74'
64' Ramos, Edu umesto Luso
5 Šutevi van okvira gola 5
Luque, Carlos umesto Plano, Oscar    70'
16' Esteve
8 Korneri 3
1:2 Alejo, Ivi    68'
9' 1:0 Piovaccari, Federico

90
90'
Utakmica je završena. Konačni rezultat je 1 - 2.
90'
Jonathan Bijimine (Cordoba CF) se našao u prilici na stadionu ''Nuevo Arcangel'', no pucao je neprecizno.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Nuevo Arcangel'' se bliži kraju. Igrat će se 3 minute nadoknade.
88'
Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Pedro Rios (Cordoba CF) izvodi korner s desne strane.
83'
Javier Alberola Rojas sudi udarac iz kuta za ekipu Cordoba CF. Izvest će ga Saša Marković.
81'
Saša Marković (Cordoba CF) puca glavom na stadionu ''Nuevo Arcangel''. Nema gola - protivnička obrana je dobro reagirala.
81'
Javier Alberola Rojas je dosudio korner za momčad Cordoba CF. Izvodi ga Pedro Rios pored desne korner zastavice.
79'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Nuevo Arcangel" Foued Kadir, a izašao Alvaro Rey.
77'
Cordoba CF pritišće protivnika i Antonio Jesus Regal Angulo se našao u prilici. Ipak je njegov udarac glavom završio pored protivničkog gola..
76'
Prigoda na stadionu ''Nuevo Arcangel''! Alvaro Rey puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
75'
Cordoba CF pravi izmjenu br. 3, tako što ulazi Saša Marković, a izlazi Esteve Monterde Torrents.
74'
Ivi Alejo (Alcorcon AD) je dobio prvi žuti karton.
72'
Udarac iz kuta za momčad Cordoba CF! Izvodi ga Pedro Rios s desne strane.
70'
Alcorcon AD je napravio izmjenu br. 2., tako što je ušao Carlos Martin Luque, a izašao Oscar Plano.
70'
Gosti kreću naprijed, ali je napad zaustavljen zbog zaleđa.
69'
Javi Galan je u igri kao zamjena za Guillermo Donoso u Cordoba CF.
68'
Gol! Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Ivi Alejo (Alcorcon AD) dovodi svoju momčad u vodstvо od 2 - 1.
67'
Alcorcon AD napada. Alvaro Rey je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
64'
Domaćin zamjenjuje Luso sa Edu Ramos.
61'
Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Alvaro Rey (Alcorcon AD) izvodi korner s lijeve strane.
59'
Alcorcon AD have been awarded a corner by Javier Alberola Rojas.
57'
Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Alcorcon AD napada, ali je Alvaro Rey uputio neprecizan udarac ka vratima.
51'
Pogodak je namjestio Alvaro Rey.
51'
David Rodriguez postiže gol i poravnava rezultat na 1 - 1.
48'
Alcorcon AD je u napadu. Prigodu ima Oscar Plano, puca, ali neprecizno.
46'
Sudac je označio početak drugog poluvremena.
45'
Javier Alberola Rojas je označio kraj prvog poluvremena.
45'
Javier Alberola Rojas mora pričekati istek 1 minute nadoknade, prije nego što da znak da je prvo poluvrijeme završeno.
45'
Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Cordoba CF je u napadu. Julian Cerda Vicente upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
45'
Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Pedro Rios (Cordoba CF) izvodi korner s lijeve strane.
42'
Pedro Rios (Cordoba CF) puca, ali neprecizno.
38'
Cordoba CF je u napadu. Pedro Rios je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
34'
Javier Alberola Rojas sudi udarac iz kuta za ekipu Cordoba CF. Izvest će ga Pedro Rios.
34'
Pedro Rios (Cordoba CF) upućuje udarac na stadionu ''Nuevo Arcangel'', ali protivnička obrana blokira udarac.
33'
Javier Alberola Rojas pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Daniel Toribio Gutierrez iz momčadi gosta.
31'
Guillermo Donoso puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
31'
Udarac iz kuta za momčad Cordoba CF! Izvodi ga Pedro Rios s lijeve strane.
29'
Nastavljena je igra na stadionu ''Nuevo Arcangel''.
29'
Rafael Paez se vraća u igru.
29'
Izgleda da ozlijeđeni Rafael Paez ne može nastaviti utakmicu. Njegova zamjena u momčadi gosta je Federico Vega.
28'
Rafael Paez je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
23'
Zaleđe na stadionu ''Nuevo Arcangel''! Netko iz ekipe Cordoba CF našao se u nedozvoljenoj poziciji.
19'
Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Cordoba CF je u napadu, ali Jonathan Bijimine glavom puca pored gola.
16'
Esteve Monterde Torrents (Cordoba CF) je zaradio žuti karton.
15'
Na stadionu ''Nuevo Arcangel'' Alvaro Rey (Alcorcon AD) izvodi korner s desne strane.
15'
David Rodriguez puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Nuevo Arcangel''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
9'
Gol! Cordoba CF vodi 1 - 0 zahvaljujući pogotku koji je postigao Federico Piovaccari.
8'
Jednom od nogometaša momčadi Cordoba CF svirano je zaleđe na stadionu ''Nuevo Arcangel''.
6'
Cordoba CF napada! Julian Cerda Vicente upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.