Deportivo La Coruna
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Laguardia, Victor
3 Šutevi u okvir gola 3
Guilherme    90'
88' Toquero, Gaizka umesto Krsticic, Nenad
0 Blokirani šutevi 0
Oscar umesto Mosquera, Pedro    81'
82' Laguardia, Victor umesto Edgar
4 Šutevi van okvira gola 6
1:1 Arribas, Alejandro    62'
81' Edgar
0 Korneri 6
Andone, Florin umesto Moreno, Marlos    60'
57' Femenia, Kiko umesto Katai, Aleksandar
0 Ofsajdi 0
Guilherme umesto Borges, Celso    54'
47' Hernandez, Theo
5 Žuti kartoni 2
Valle, Borja    16'
45' 1:0 Edgar
1 Crveni kartoni 0

40' Hernandez, Theo
0 Faulovi 0

35' Torres, Daniel

28' Pantic, Aleksandar

90
90'
Utakmica je završena rezultatom 1 - 1.
90'
Victor Laguardia Cisneros zarađuje žuti karton.
90'
Javier Estrada Fernandez mora pričekati istek 4 minute nadoknade, prije nego što da znak da je drugo poluvrijeme završeno.
90'
Guilherme (Deportivo La Coruna) je zaradio žuti karton.
90'
Na stadionu ''De Mendizorroza" Emre Colak (Deportivo La Coruna) izvodi udarac iz kuta.
88'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' napravljena je izmjena br. 3 u momčadi domaćina. Mauricio Andres Pellegrino je odlučio da igru napusti Nenad Krstičić, a umjesto njega uđe Gaizka Toquero.
86'
Javier Estrada Fernandez sudi udarac iz kuta za ekipu Deportivo La Coruna. Izvest će ga Emre Colak.
85'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' (Vitoria-Gasteiz) Joselu puca glavom, ali protivnička obrana spriječava pogodak.
82'
Alaves je napravio izmjenu br. 2., tako što je ušao Victor Laguardia Cisneros, a izašao Edgar.
81'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Edgar (Alaves) je zaradio žuti karton.
81'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "De Mendizorroza" Oscar Garcia Quintela, a izašao Pedro Mosquera.
79'
Pedro Mosquera (Deportivo La Coruna) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
70'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Emre Colak (Deportivo La Coruna) izvodi korner s desne strane.
69'
Udarac iz kuta za momčad Deportivo La Coruna! Izvodi ga Emre Colak s desne strane.
62'
Emre Colak je asistirao kod pogotka.
62'
Arribas zabija izjednačujući gol na stadionu ''De Mendizorroza''. Rezultat je sada 1 - 1.
60'
Izmjena br.2. u momčadi gosta. U igru je ušao Florin Andone, a izašao Marlos Moreno.
58'
Marcos Llorente (Alaves) se našao u prilici na stadionu ''De Mendizorroza'', no pucao je neprecizno.
57'
Mauricio Andres Pellegrino pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Kiko Femenia, a izlazi Aleksandar Katai.
55'
Deportivo La Coruna have been awarded a corner by Javier Estrada Fernandez.
54'
Deportivo La Coruna pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Guilherme, a izlazi Celso Borges.
53'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' (Vitoria-Gasteiz) Luisinho upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
51'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Juanfran je ponovno u igri.
49'
Igra je nastavljena.
49'
Juanfran se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
47'
Theo (Alaves) je prijevremeno napustio teren stadiona ''De Mendizorroza'', jer mu je Javier Estrada Fernandez pokazao drugi žuti karton.
46'
Javier Estrada Fernandez je dao znak za početak drugog poluvremena.
45'
Zaključeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''De Mendizorroza''.
45'
Prvo poluvrijeme na stadionu ''De Mendizorroza'' se bliži kraju. Igrat će se 2 minute nadoknade.
45'
Alaves vrši pritisak na gol protivnika. Kao rezultat toga Christian Santos je došao do odlične prilike za udarac. Ipak nema gola - lopta je uzdrmala gredu.
45'
Edgar (Alaves) zabija za vodstvo od 1 - 0.
44'
Joselu (Deportivo La Coruna) je zahvatio loptu glavom na stadionu ''De Mendizorroza'', ali nije bio precizan.
42'
Pedro Mosquera (Deportivo La Coruna) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
41'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Deportivo La Coruna napada, ali je Emre Colak uputio neprecizan udarac ka vratima.
40'
Theo (Alaves) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
40'
Javier Estrada Fernandez daje znak za nastavak utakmice.
39'
Sudac Javier Estrada Fernandez je prekinuo igru, jer Pedro Mosquera leži na terenu.
35'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Daniel Torres (Alaves) dobiva žuti karton.
30'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' (Vitoria-Gasteiz) Theo puca izvan okvira vrata.
29'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Deportivo La Coruna je u napadu. Emre Colak upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
28'
Žuti karton dobio je Aleksandar Pantić (Alaves).
25'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Aleksandar Katai je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
23'
Theo (Alaves) ipak nije ozbiljnije ozlijeđen i evo ga ponovno u igri.
21'
Utakmica na stadionu ''De Mendizorroza '' je nastavljena.
20'
Theo je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
19'
Corner awarded to Deportivo La Coruna.
18'
Javier Estrada Fernandez signalizira da je igrač ekipe Alaves u zaleđu.
16'
Javier Estrada Fernandez je pokazao žuti karton. Kartoniran je Borja Valle (Deportivo La Coruna).
13'
Marlos Moreno (Deportivo La Coruna) pogađa vratnicu! Bila je to velika šansa za njegovu momčad.
9'
Alaves je u napadu, ali Theo puca izvan okvira gola.
8'
Deportivo La Coruna je u napadu. Prigodu ima Emre Colak, puca, ali neprecizno.
8'
Na stadionu ''De Mendizorroza'' Christian Santos upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.