PAOK
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
87' Mihaj, Enea umesto Mygas, Georgios
1 Šutevi u okvir gola 5
Canas umesto Cimirot, Gojko    89'
76' Papoutsogiannopoulos, Stefanos umesto Paulo, Marcos
0 Blokirani šutevi 3
Mystakidis, Ioannis    86'
71' Clesio umesto Rocha, Luis

90
90'
Drugo poluvrijeme je završeno. Konačni rezultat je 0 - 2.
90'
3 minute bit će produženo drugo poluvrijeme na stadionu ''Panetolikos''.
89'
Gosti obavljaju izmjenu br. 3. U igru ulazi Canas, a izlazi Gojko Cimirot.
87'
Giannis Matzourakis pravi izmjenu br. 3. U igru ulazi Enea Mihaj, a izlazi Georgios Mygas.
87'
Marko Markovski (Panaitolikos) se našao u nedozvoljenoj poziciji, te je svirano zaleđe na stadionu ''Panetolikos''.
86'
Na stadionu ''Panetolikos'' Ioannis Mystakidis (PAOK) dobiva žuti karton.
84'
Gol! PAOK vodi 2 - 0. Precizan s 11 metara bio je Stefanos Klaous Athanasiadis.
83'
Dosuđen je penal u korist ekipe PAOK.
81'
Na stadionu ''Panetolikos'' Tasos Tsokanis (Panaitolikos) izvodi korner s lijeve strane.
79'
Domaćini kreću naprijed, ali je napad zaustavljen zbog zaleđa.
77'
Stelios Kitsiou zabija i PAOK vodi 1 - 0.
77'
Marin Leovac je namjestio pogodak.
76'
Panaitolikos pravi izmjenu br. 2., tako što ulazi Stefanos Papoutsogiannopoulos, a izlazi Marcos Paulo.
76'
Prigoda na stadionu ''Panetolikos''! Ergys Kace puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
71'
Domaćin zamjenjuje Luis Rocha sa Clesio.
70'
Na stadionu ''Panetolikos'' Ergys Kace puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
65'
PAOK napada na stadionu ''Panetolikos'' i Ioannis Mystakidis ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
64'
PAOK je u napadu, ali Ioannis Mystakidis puca izvan okvira gola.
63'
Na stadionu ''Panetolikos'' Panagiotis Glykos (PAOK) je zaradio žuti karton.
63'
Nogometašu momčadi domaćina dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Panetolikos''.
63'
Vladan Ivic (PAOK) pravi izmjenu br. 2. U igru ulazi Ergys Kace, a izlazi Dimitris Pelkas.
59'
Zaleđe! Stefanos Klaous Athanasiadis je u nedozvoljenoj poziciji.
59'
Georgios Mygas (Panaitolikos) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
58'
Na stadionu ''Panetolikos'' Marko Markovski (Panaitolikos) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
57'
PAOK je u napadu. Prigodu ima Ioannis Mystakidis, puca, ali je vratar na mjestu.
53'
Ioannis Mystakidis (PAOK) je zahvatio loptu glavom, ali je bio neprecizan.
50'
Marko Markovski puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Panetolikos''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
50'
Na stadionu ''Panetolikos" Marcos Paulo (Panaitolikos) izvodi udarac iz kuta.
48'
Marko Markovski (Panaitolikos) se našao u prilici na stadionu ''Panetolikos'', no pucao je neprecizno.
48'
Ioannis Neofytiadis je dosudio korner za momčad Panaitolikos. Izvodi ga Marcos Paulo pored lijeve korner zastavice.
46'
Stefanos Klaous Athanasiadis je u igri kao zamjena za Thymios Koulouris u PAOK.
46'
Ioannis Neofytiadis je dao znak za početak drugog poluvremena.
46'
Na stadionu ''Panetolikos'' Dimitris Pelkas (PAOK) izvodi korner s lijeve strane.
45'
Ioannis Neofytiadis sudi udarac iz kuta za ekipu PAOK. Izvest će ga Dimitris Pelkas.
45'
Završilo je prvo poluvrijeme.
45'
Na stadionu ''Panetolikos'' (Agrinio) Jose Angel Crespo upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
44'
Marcos Paulo (Panaitolikos) je ulovljen u zaleđu.
42'
Stelios Malezas (PAOK) dobiva žuti karton.
40'
Ioannis Mystakidis (PAOK) upućuje udarac na stadionu ''Panetolikos'', ali protivnička obrana blokira udarac.
38'
Žuti karton dobiva Marin Leovac (PAOK).
37'
Ioannis Neofytiadis dosuđuje zaleđe. U nedozvoljenoj poziciji nalazi se Ioannis Mystakidis.".
27'
Udarac iz kuta za momčad PAOK! Izvodi ga Dimitris Pelkas s desne strane.
27'
Ioannis Neofytiadis je dosudio korner za momčad PAOK. Izvodi ga Dimitris Pelkas pored desne korner zastavice.
25'
23'
Udarac iz kuta za momčad PAOK! Izvodi ga Dimitris Pelkas s lijeve strane.
22'
Na stadionu ''Panetolikos'' Dimitris Pelkas (PAOK) izvodi korner s desne strane.
18'
Pomoćni sudac signalizira da je Marcos Paulo u nedozvoljenoj poziciji. Glavni sudac današnje utakmice Ioannis Neofytiadis je to usvojio i svirao zaleđe.
16'
Na stadionu ''Panetolikos'' PAOK je u napadu. Thymios Koulouris upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
13'
Na stadionu ''Panetolikos'' (Agrinio) Marko Markovski je uhvaćen u zaleđu.
11'
Evgenij Šahov (PAOK) upućuje udarac glavom, ali protivnička obrana dobro reagira i spriječava pogodak.
10'
Marcos Paulo (Panaitolikos) puca, ali neprecizno.
5'
2'
Fabian Munoz (Panaitolikos) je u zaleđu.
2'
Na stadionu ''Panetolikos" Dimitris Pelkas (PAOK) izvodi udarac iz kuta.
1'
Ioannis Neofytiadis je dao znak za početak utakmice.

Giannis Matzourakis i Vladan Ivic su objavili imena igrača koji će početi utakmicu.