Atalanta
2 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
82' Bonucci, Leonardo umesto Pjanic, Miralem
3 Šutevi u okvir gola 6
Freuler, Remo    90'
75' 3:1 Pjanic, Miralem
1 Blokirani šutevi 2
Gomez, Alejandro umesto D'Alessandro, Marco    82'
62' Pjaca, Marko umesto Dybala, Paulo
7 Šutevi van okvira gola 6
3:2 Latte Lath, Emmanuel    81'
46' Sturaro, Stefano umesto Marchisio, Claudio
3 Korneri 4
2:1 Konko, Abdoulay    72'
34' 2:0 Mandzukic, Mario
0 Ofsajdi 1
Latte Lath, Emmanuel    70'
22' 1:0 Dybala, Paulo

90
90'
Piero Giacomelli je odsvirao kraj utakmice na stadionu ''Juventus''. Konačni rezultat je 3 - 2.
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 3 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Marko Pjaca puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Juventus''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
90'
Udarac iz kuta za momčad Juventus! Izvodi ga Tomas Rincon s desne strane.
90'
Žuti karton! Zaradio ga je Remo Freuler (Atalanta).
89'
Rafael Toloi (Atalanta) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
87'
Na stadionu ''Juventus'' (Turin) Remo Freuler puca izvan okvira vrata.
84'
Na stadionu ''Juventus'' (Turin) Andrea Petagna upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
82'
Massimiliano Allegri (Juventus) pravi izmjenu br. 3 U igru ulazi Leonardo Bonucci, a izlazi Miralem Pjanić.
82'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Alejandro Gomez, a izlazi Marco D'Alessandro.
81'
Emmanuel Latte Lath posprema loptu u mrežu i smanjuje rezultat na 2 - 3.
81'
Andrea Conti je asistirao kod pogotka.
78'
Abdoulay Konko (Atalanta) puca, ali neprecizno.
77'
Remo Freuler puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
75'
Miralem Pjanić pogađa s 11 metara i Juventus povećava prednost na 3 - 1.
75'
Juventus će imati sjajnu priliku za postizanje pogotka, jer je Piero Giacomelli je pokazao na bijelu točku.
72'
Andrea Petagna je asistirao kod pogotka.
72'
Abdoulay Konko postiže pogodak i Atalanta smanjuje zaostatak na 1 - 2.
70'
Žuti karton dobiva Emmanuel Latte Lath (Atalanta).
65'
Na stadionu ''Juventus'' Tomas Rincon (Juventus) odlično puca, ali pogađa gredu.
64'
Rafael Toloi (Atalanta) dobiva žuti karton.
62'
Na stadionu ''Juventus'' napravljena je izmjena br. 2. u momčadi domaćina. Massimiliano Allegri je odlučio da igru napusti Paulo Bruno Dybala, a umjesto njega uđe Marko Pjaca.
62'
Na stadionu ''Juventus'' Juventus napada, ali je Kwadwo Asamoah uputio neprecizan udarac ka vratima.
60'
Izmjena br.2. u momčadi gosta. U igru je ušao Emmanuel Latte Lath, a izašao Alberto Grassi.
58'
Piero Giacomelli sudi udarac iz kuta za ekipu Atalanta. Izvest će ga Remo Freuler.
58'
Na stadionu ''Juventus'' Remo Freuler (Atalanta) izvodi korner s lijeve strane.
57'
Piero Giacomelli je dosudio korner za momčad Atalanta. Izvodi ga Remo Freuler pored lijeve korner zastavice.
46'
Stefano Sturaro je zamijenio Claudio Marchisio u momčadi domaćina.
46'
Gian Piero Gasperini pravi izmjenu br. 1 na stadionu ''Juventus''. U igru ulazi Abdoulay Konko, a izlazi Jasmin Kurtić.
46'
Drugo poluvrijeme upravo je počelo.
45'
Prvo poluvrijeme je završeno.
45'
Piero Giacomelli mora pričekati istek 2 minute nadoknade, prije nego što da znak da je prvo poluvrijeme završeno.
44'
Mario Mandžukić (Juventus) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
41'
Marco D'Alessandro puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
40'
Nastavlja se igra.
40'
Jasmin Kurtić (Atalanta) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
40'
Juventus napada. Mario Mandžukić je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
39'
Miralem Pjanić (Juventus) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
39'
Jasmin Kurtić se previja od bolova, tako da je igra privremeno zaustavljena.
34'
Mario Mandžukić zabija i Juventus dolazi do uvjerljivije prednosti 2 - 0.
34'
Paulo Bruno Dybala je namjestio pogodak.
31'
Na stadionu ''Juventus'' Miralem Pjanić (Juventus) izvodi korner s desne strane.
29'
Alberto Grassi (Atalanta) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
24'
Na stadionu ''Juventus'' Jasmin Kurtić je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
24'
Andrea Petagna (Atalanta) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
22'
Gol! Domaćin vodi 1 - 0, a strijelac je Paulo Bruno Dybala.
22'
Mario Mandžukić je asistent kod pogotka.
20'
Atalanta je u napadu, ali Andrea Conti puca izvan okvira gola.
17'
Prigoda na stadionu ''Juventus''! Claudio Marchisio puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
17'
Udarac iz kuta za momčad Juventus! Izvodi ga Hernanes s lijeve strane.
16'
Mario Mandžukić (Juventus) pogađa vratnicu! Bila je to odlična prilika na stadionu ''Juventus ".
12'
Zaleđe! Marco D'Alessandro je u nedozvoljenoj poziciji.
11'
Andrea Petagna (Atalanta) je zahvatio loptu glavom na stadionu ''Juventus'', ali nije bio precizan.
10'
Stephan Lichtsteiner (Juventus) ipak nije ozbiljnije ozlijeđen i evo ga ponovno u igri.
10'
Na stadionu ''Juventus'' Atalanta je u napadu. Leonardo Spinazzola upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.