Chievo
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' 1:0 Bernardeschi, Federico
5 Šutevi u okvir gola 3
Sorrentino, Stefano    90'
90' Valero, Borja umesto Chiesa, Federico
8 Blokirani šutevi 1
Gobbi, Massimo    89'
78' Cristoforo, Sebastian umesto Badelj, Milan
9 Šutevi van okvira gola 4
Birsa, Valter umesto Castro, Lucas    83'
78' Ilicic, Josip umesto Olivera, Maximiliano
7 Korneri 2
Meggiorini, Riccardo umesto Inglese, Roberto    78'
71' Zarate, Mauro
2 Ofsajdi 1
Gamberini, Alessandro umesto Floro Flores, Antonio    46'
65' Kalinic, Nikola
4 Žuti kartoni 4
Radovanovic, Ivan    45'
64' Badelj, Milan
1 Crveni kartoni 1
Castro, Lucas    36'
61' Vecino, Matias
0 Faulovi 0
Radovanovic, Ivan    17'
52' Tomovic, Nenad

90
90'
Utakmica na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' je privedena kraju. Konačni rezultat je 1 - 0.
90'
Borja Valero je u igri kao zamjena za Federico Chiesa u Fiorentina.
90'
4 minute bit će produženo drugo poluvrijeme na stadionu ''Stadio Artemio Franchi''.
90'
Dosuđen je kazneni udarac u korist ekipe Fiorentina.
90'
Gol! Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Federico Bernardeschi (Fiorentina) dovodi svoju momčad u vodstvo od 1 - 0. Gol je postignut s bijele točke.
90'
Domenico Celi pokazuje žuti karton. Dobio ga je Stefano Sorrentino (Chievo) zbog nesportskog ponašanja.
89'
Massimo Gobbi (Chievo) dobiva žuti karton.
84'
Domenico Celi je dosudio korner za momčad Fiorentina. Izvodi ga Josip Iličić pored desne korner zastavice.
83'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Stadio Artemio Franchi" Valter Birsa, a izašao Lucas Castro.
81'
Josip Iličić puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
78'
Fiorentina napada. Federico Bernardeschi je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
78'
Paulo Sousa pravi izmjenu br. 2. na stadionu ''Stadio Artemio Franchi''. U igru ulazi Josip Iličić, a izlazi Maximiliano Olivera.
78'
Paulo Sousa pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Sebastian Cristoforo, a izlazi Milan Badelj.
78'
Rolando Maran (Chievo) pravi izmjenu br. 2. U igru ulazi Riccardo Meggiorini, a izlazi Roberto Inglese.
77'
Lucas Castro (Chievo) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
75'
Roberto Inglese upućuje udarac glavom, ali obrana otklanja opasnost.
75'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' (Firenca) Lucas Castro puca glavom, ali protivnička obrana spriječava pogodak.
74'
Federico Chiesa (Fiorentina) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
71'
Mauro Zarate je zaradio izravan crveni karton i Fiorentina ostaje s igračem manje.
68'
Samuel Bastien (Chievo) puca, ali neprecizno.
67'
Napad momčadi Chievo je zaustavljen, jer se Roberto Inglese našao u zaleđu.
66'
Utakmica je nastavljena.
66'
Stefano Sorrentino (Chievo) je ponovno na nogama.
65'
Nikola Kalinić (Fiorentina) je dobio prvi žuti karton.
65'
Stefano Sorrentino je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
64'
Žuti karton dobio je Milan Badelj (Fiorentina).
61'
Žuti karton! Zaradio ga je Matias Vecino (Fiorentina).
60'
Matias Vecino (Fiorentina) upućuje udarac glavom, ali lopta završava pored gola.
60'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi" Federico Bernardeschi (Fiorentina) izvodi udarac iz kuta.
58'
Prigoda na stadionu ''Stadio Artemio Franchi''! Sebastian De Maio puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
56'
Nicolas Federico Spolli je ponovno u igri.
56'
Nastavlja se igra.
55'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Mauro Zarate puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
55'
Domenico Celi mora još pričekati prije nego da znak za nastavak utakmice, jer je Nicolas Federico Spolli (Chievo) još uvijek na zemlji.
54'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Federico Bernardeschi puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
52'
Nenad Tomović zarađuje žuti karton.
50'
Fiorentina je u napadu, ali Nikola Kalinić puca izvan okvira gola.
50'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Federico Bernardeschi (Fiorentina) izvodi korner s lijeve strane.
49'
49'
Fiorentina napada na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' i Federico Chiesa ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
49'
Domenico Celi je dosudio korner za momčad Fiorentina. Izvodi ga Federico Bernardeschi pored desne korner zastavice.
48'
Matias Vecino (Fiorentina) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
48'
48'
Federico Chiesa puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
46'
Počelo je drugo poluvrijeme na stadionu ''Stadio Artemio Franchi''.
46'
Izmjena br.1 u momčadi gosta. U igru je ušao Alessandro Gamberini, a izašao Antonio Floro Flores.
45'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Federico Chiesa (Fiorentina) je uhvaćen u zaleđu.
45'
Četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 2 minute.
45'
Ivan Radovanović (Chievo) je ponovno kartoniran. Domenico Celi mu je dodijelio drugi žuti, a time i isključujući crveni karton.
45'
Prvo poluvrijeme je završeno.
45'
Fiorentina napada. Federico Bernardeschi puca i pogađa gredu!
44'
Fiorentina je u napadu. Prigodu ima Federico Chiesa, puca, ali je vratar na mjestu.
43'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Matias Vecino (Fiorentina) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
42'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' (Firenca) Federico Bernardeschi se vraća u igru.
41'
Domenico Celi daje znak za nastavak utakmice.
40'
Prekinuta je igra na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'', jer ozlijeđeni Federico Bernardeschi očekuje liječničku pomoć.
38'
Udarac iz kuta za momčad Chievo! Izvodi ga Jonathan de Guzman s desne strane.
37'
Mauro Zarate (Fiorentina) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
36'
Kartoniran je Lucas Castro iz momčadi gosta.
33'
Nikola Kalinić (Fiorentina) je ulovljen u zaleđu.
29'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Fiorentina je u napadu, ali Federico Bernardeschi glavom puca pored gola.
25'
Federico Chiesa (Fiorentina) se oporavio i ponovno se vraća na teren stadiona ''Stadio Artemio Franchi''.
24'
Utakmica je ponovno u tijeku.
23'
Federico Chiesa je ozlijeđen, pa je Domenico Celi zaustavio igru kako bi mu se ukazala pomoć.
22'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi" Jonathan de Guzman (Chievo) izvodi udarac iz kuta.
19'
Roberto Inglese (Chievo) puca, ali neprecizno.
18'
Fiorentina je u napadu, ali Mauro Zarate puca izvan okvira gola.
17'
Ivan Radovanović (Chievo) je zaradio žuti karton.
16'
Antonio Floro Flores (Chievo) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
13'
Antonio Floro Flores (Chievo) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
10'
Chievo je u napadu. Prigodu ima Antonio Floro Flores, puca, ali neprecizno.
9'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' (Firenca) blokiran je udarac momčadi Fiorentina. Pucao je Federico Bernardeschi.
7'
Sebastian De Maio (Fiorentina) upućuje udarac na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'', ali protivnička obrana blokira udarac.
7'
Na stadionu ''Stadio Artemio Franchi'' Federico Bernardeschi (Fiorentina) izvodi korner s desne strane.
6'
Domenico Celi sudi udarac iz kuta za ekipu Fiorentina. Izvest će ga Federico Bernardeschi.
3'
Mauro Zarate (Fiorentina) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
1'
Domenico Celi je označio početak današnje utakmice.

Paulo Sousa i Rolando Maran su objavili imena igrača koji započinju utakmicu na stadionu ''Stadio Artemio Franchi''.