Athletic Bilbao
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
89' Turan, Arda umesto Iniesta, Andres
5 Šutevi u okvir gola 1
Williams, Inaki    90'
87' Suarez, Denis umesto Neymar
1 Blokirani šutevi 0
Susaeta, Markel umesto Saborit, Enric    79'
80' Rakitic, Ivan umesto Rafinha
5 Šutevi van okvira gola 0
Etxebarria, Benat    77'
78' 3:1 Messi, Lionel
5 Korneri 1
Elustondo, Gorka    73'
48' 2:0 Neymar
5 Ofsajdi 1
2:1 Saborit, Enric    51'
35' 1:0 Suarez, Luis
1 Žuti kartoni 5
Aduriz, Aritz umesto Merino, Sabin    46'
30' Umtiti, Samuel

90
90'
Zaključena je utakmica na stadionu ''Camp Nou''. Konačni rezultat je 3 - 1.
90'
Žuti karton! Zaradio ga je Inaki Williams (Athletic Bilbao).
90'
3 minute bit će produženo drugo poluvrijeme na stadionu ''Camp Nou''.
89'
Luis Enrique se odlučio za izmjenu. U igri je Arda Turan, a izašao je Andres Iniesta.
87'
Izmjena u momčadi domaćina! Ulazi Denis Suarez, a izlazi Neimar.
85'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Inaki Williams (Athletic Bilbao) u zaleđu, što je Jesus Gil Manzano usvojio i zaustavio napad.
81'
Udarac iz kuta za momčad Barcelona! Izvodi ga Neimar s lijeve strane.
81'
Neimar (Barcelona) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Camp Nou'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
80'
Barcelona pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Ivan Rakitić, a izlazi Rafinha.
79'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Camp Nou" Markel Susaeta, a izašao Enric Saborit.
78'
Barcelona dolazi do vodstva od 3 - 1 zahvaljujući golu koji je postigao Lionel Messi.
77'
Na stadionu ''Camp Nou'' Benat Etxebarria (Athletic Bilbao) je zaradio žuti karton.
74'
Inaki Williams (Athletic Bilbao) se vratio na teren i nastavlja utаkmicu.
73'
Jesus Gil Manzano pokazuje žuti karton. Dobio ga je Gorka Elustondo (Athletic Bilbao) zbog nesportskog ponašanja.
72'
Prekid je završen i igra se nastavlja.
72'
Inaki Williams je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
68'
Barcelona je u napadu. Prigodu ima Luis Suarez, puca, ali neprecizno.
64'
Jesus Gil Manzano dosuđuje zaleđe. U nedozvoljenoj poziciji nalazi se Neimar.".
63'
Na stadionu ''Camp Nou'' Neimar je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
62'
Jordi Alba (Barcelona) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
59'
Corner awarded to FC Barcelona.
57'
Luis Suarez puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Camp Nou''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
56'
Athletic Bilbao have been awarded a corner by Jesus Gil Manzano.
51'
Gorka Elustondo je namjestio pogodak.
51'
Barcelona je u napadu. Međutim, pomoćni sudac signalizira da je Luis Suarez u zaleđu.
51'
Enric Saborit zabija glavom i Athletic Bilbao smanjuje zaostatak na 1 - 2.
50'
48'
Neimar je uspješno realizirao kazneni udarac i povećao prednost svoje momčadi. Rezultat je sada 2 - 0.
47'
Jesus Gil Manzano sudi jedanaesterac i to je prilika da Barcelona dođe do pogotka.
46'
Izmjena br.2. u momčadi gosta. U igru je ušao Aritz Aduriz, a izašao Sabin Merino.
46'
Na stadionu ''Camp Nou'' označen je početak drugog poluvremena.
45'
45'
Na stadionu ''Camp Nou'' četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Prvo poluvrijeme je završeno.
42'
Barcelona je u napadu, ali Lionel Messi puca izvan okvira gola.
41'
Kartoniran je Aymeric Laporte iz momčadi gosta.
40'
Luis Suarez (Barcelona) je u zaleđu.
35'
Pogodak je namjestio Neimar.
35'
Luis Suarez posprema loptu u mrežu i dovodi domaćine u vodstvo od 1 - 0.
34'
Jordi Alba (Barcelona) je ulovljen u zaleđu.
32'
Lionel Messi (Barcelona) se našao u prilici na stadionu ''Camp Nou'', no pucao je neprecizno.
30'
Prekid je završen i igra je ponovno nastavljena.
30'
Žuti karton dobio je Samuel Umtiti (Barcelona).
30'
Xabier Etxeita napušta teren s bolnom grimasom na licu. U igru ulazi Gorka Elustondo.
29'
Sudac Jesus Gil Manzano je prekinuo igru, jer Xabier Etxeita leži na terenu.
28'
Xabier Etxeita (Athletic Bilbao) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
26'
Jednom od nogometaša momčadi Barcelona svirano je zaleđe.
16'
Jesus Gil Manzano sudi udarac iz kuta za ekipu Barcelona. Izvest će ga Neimar.
13'
Jedan od nogometaša momčadi Barcelona ulovljen je u zaleđu.
7'
Na stadionu ''Camp Nou'' (Barcelona) Sergi Roberto puca izvan okvira vrata.
6'
Napad momčadi Barcelona je zaustavljen, jer se Luis Suarez našao u zaleđu.
3'
Zaleđe! Jedan od igrača u ekipi Barcelona uhvaćen je u nedozvoljenoj poziciji.
1'
Sudac današnje utakmice Jesus Gil Manzano dao je znak za početak utakmice.
Rezultat prve utakmice: Athletic Bilbao - Barcelona 2-1.

Luis Enrique i Ernesto Valverde su objavili imena igrača koji započinju utakmicu na stadionu ''Camp Nou''.