EA Guingamp
2 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
87' Traore, Abdou umesto Vada, Valentin
6 Šutevi u okvir gola 4
3:2 Benezet, Nicolas    88'
80' Ounas, Adam umesto Kamano, Francois
5 Blokirani šutevi 1
Diallo, Moustapha    81'
78' Rolan, Diego umesto Laborde, Gaetan
3 Šutevi van okvira gola 3
Diallo, Moustapha umesto Privat, Sloan    78'
65' 3:1 Laborde, Gaetan
5 Korneri 2
Benezet, Nicolas umesto Deaux, Lucas    72'
41' Laborde, Gaetan
0 Ofsajdi 1
Coco, Marcus umesto De Pauw, Nill    62'
36' 2:1 Laborde, Gaetan
1 Žuti kartoni 3
De Pauw, Nill    54'
16' 1:1 Kamano, Francois

90
90'
Drugo poluvrijeme je završeno. Konačni rezultat je 3 - 2.
90'
Četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 3 minute.
89'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi FC Girondins Bordeaux našao u nedozvoljenoj poziciji.
88'
EA Guingamp smanjuje rezultat na 2 - 3. Strijelac je Nicolas Benezet.
87'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' napravljena je izmjena br. 3 u momčadi domaćina. Jocelyn Gourvennec je odlučio da igru napusti Valentin Vada, a umjesto njega uđe Abdou Traore.
87'
Alexandre Mendy (EA Guingamp) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Stade de Bordeaux'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
84'
Alexandre Mendy (EA Guingamp) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
81'
Moustapha Elhadji Diallo (EA Guingamp) dobiva žuti karton.
80'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Adam Ounas, a izlazi Francois Kamano.
79'
Pomoćni sudac signalizira da je Alexandre Mendy u nedozvoljenoj poziciji. Glavni sudac današnje utakmice Ruddy Buquet je to usvojio i svirao zaleđe.
78'
FC Girondins Bordeaux pravi izmjenu br. 1, tako što ulazi Diego Rolan, a izlazi Gaetan Laborde.
78'
EA Guingamp je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Moustapha Elhadji Diallo, a izašao Sloan Privat.
77'
EA Guingamp pritišće protivnika i Sloan Privat se našao u prilici. Ipak je njegov udarac glavom završio pored protivničkog gola..
72'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Nicolas Benezet, a izlazi Lucas Deaux.
67'
Igor Lewczuk (FC Girondins Bordeaux) je pokazao svoje umijeće, ali je njegov udarac glavom ipak bio neprecizan.
66'
Jedan od nogometaša momčadi EA Guingamp ulovljen je u zaleđu.
65'
Malcom je asistirao kod pogotka.
65'
Gol! Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' Gaetan Laborde povećava vodstvo momčadi FC Girondins Bordeaux na 3 - 1.
62'
Ruddy Buquet sudi udarac iz kuta za ekipu FC Girondins Bordeaux. Izvest će ga Valentin Vada.
62'
Marcus Coco je zamijenio Nill De Pauw u momčadi gosta.
57'
Udarac iz kuta za momčad EA Guingamp! Izvodi ga Thibault Giresse s desne strane.
54'
Žuti karton dobiva Nill De Pauw (EA Guingamp).
53'
52'
Francois Kamano (FC Girondins Bordeaux) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
51'
FC Girondins Bordeaux napada na stadionu ''Stade de Bordeaux'' i Malcom ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
49'
Zaleđe na stadionu ''Stade de Bordeaux''! Netko iz ekipe FC Girondins Bordeaux našao se u nedozvoljenoj poziciji.
46'
Sudac je označio početak drugog poluvremena.
46'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' Thibault Giresse upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
45'
Ruddy Buquet daje znak da je prvo poluvrijeme završeno.
45'
1 minute produžit će se prvo poluvrijeme.
44'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux" Malcom (FC Girondins Bordeaux) izvodi udarac iz kuta.
43'
FC Girondins Bordeaux je u napadu. Malcom je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
43'
Ruddy Buquet pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Lucas Deaux iz momčadi gosta.
41'
Ruddy Buquet pokazuje žuti karton na stadionu ''Stade de Bordeaux''. Dobio ga je Gaetan Laborde (FC Girondins Bordeaux).
39'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' Alexandre Mendy (EA Guingamp) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
36'
Valentin Vada je namjestio pogodak.
36'
FC Girondins Bordeaux dolazi do prednosti od 2 - 1, tako što Gaetan Laborde zabija gol glavom.
33'
Gaetan Laborde (FC Girondins Bordeaux) upućuje udarac na stadionu ''Stade de Bordeaux'', ali protivnička obrana blokira udarac.
28'
Alexandre Mendy (EA Guingamp) je ponovno na nogama.
27'
Gaetan Laborde (FC Girondins Bordeaux) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
26'
Jeremy Toulalan puca ka protivničkim vratima, ali obrana blokira njegov udarac.
25'
Ruddy Buquet je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
24'
Alexandre Mendy je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
23'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' Valentin Vada (FC Girondins Bordeaux) izvodi korner s lijeve strane.
23'
Malcom (FC Girondins Bordeaux) se našao u prilici na stadionu ''Stade de Bordeaux'', no pucao je neprecizno.
21'
Valentin Vada (FC Girondins Bordeaux) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi EA Guingamp blokirao udarac.
21'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' Malcom (FC Girondins Bordeaux) izvodi korner s desne strane.
18'
FC Girondins Bordeaux je u napadu, ali Francois Kamano puca izvan okvira gola.
17'
Malcom (FC Girondins Bordeaux) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
16'
Pogodak je namjestio Maxime Poundje.
16'
Francois Kamano zabija na stadionu ''Stade de Bordeaux'', te je rezultat izjednačen na 1 - 1.
14'
Nill De Pauw (EA Guingamp) puca, ali neprecizno.
11'
Ruddy Buquet je dosudio korner za momčad EA Guingamp. Izvodi ga Thibault Giresse pored desne korner zastavice.
11'
Thibault Giresse je asistent kod pogotka.
11'
Na stadionu ''Stade de Bordeaux'' EA Guingamp dolazi u vodstvo od 1 - 0. Udarcem glavom mrežu je zatresao Sloan Privat.
3'
Nogometašu momčadi gosta dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Stade de Bordeaux''.
1'
Ruddy Buquet je dao znak za početak utakmice.

Objavljene su startne postave za današnju utakmicu na stadionu ''Stade de Bordeaux''.