Liverpool FC
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
82' Ward-Prowse, James umesto Davis, Steven
3 Šutevi u okvir gola 2
Origi, Divock umesto Firmino, Roberto    83'
82' Long, Shane umesto Rodriguez, Jay
2 Blokirani šutevi 0
Coutinho, Philippe umesto Wijnaldum, Georginio    62'
81' Rodriguez, Jay
2 Šutevi van okvira gola 4

74' Hojbjerg, Pierre umesto Clasie, Jordy
2 Korneri 5

65' Tadic, Dusan
0 Ofsajdi 0

20' 1:0 Redmond, Nathan

90
90'
Utakmica na stadionu " St. Mary's završena je rezultatom 1 - 0.
90'
Drugo poluvrijeme se produžava 4 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Na stadionu ''St. Mary's'' Liverpool FC je u napadu. Philippe Coutinho upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
87'
Na stadionu ''St. Mary's" James Milner (Liverpool FC) izvodi udarac iz kuta.
85'
Na stadionu ''St. Mary's'' (Southampton) Daniel Sturridge puca izvan okvira vrata.
83'
Divock Origi je zamijenio Roberto Firmino u momčadi gosta.
83'
Nathan Redmond (Southampton FC) upućuje udarac na stadionu ''St. Mary's'', ali protivnička obrana blokira udarac.
82'
Southampton FC je napravio izmjenu br. 2., tako što je ušao Shane Long, a izašao Jay Rodriguez.
82'
James Ward-Prowse je u igri kao zamjena za Steven Davis u Southampton FC.
81'
Jay Rodriguez zarađuje žuti karton.
79'
Jay Rodriguez (Southampton FC) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
78'
Prigoda na stadionu ''St. Mary's''! Philippe Coutinho puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
74'
Izgleda da ozlijeđeni Jordy Clasie (Southampton FC) ne može nastaviti utakmicu na stadionu ''St. Mary's''. Claude Puel je odlučio da u igru uđe Pierre Hojbjerg.
74'
Prekid je završen i igra se nastavlja.
71'
Utakmica na stadionu ''St. Mary's'' nakratko je prekinuta, jer je Jordy Clasie ozlijeđen.
67'
Southampton FC je u napadu, ali Cedric Soares puca izvan okvira gola.
66'
Na stadionu ''St. Mary's'' Philippe Coutinho (Liverpool FC) izvodi korner s lijeve strane.
65'
Žuti karton dobio je Dušan Tadić (Southampton FC).
62'
Jurgen Klopp se odlučio za izmjenu. U igri je Philippe Coutinho, a izašao je Georginio Wijnaldum.
60'
Roberto Firmino (Liverpool FC) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
59'
Liverpool FC napada. Adam Lallana je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
49'
Southampton FC je u napadu i Dušan Tadić upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Liverpool FC blokirao udarac.
49'
Neil Swarbrick sudi udarac iz kuta za ekipu Southampton FC. Izvest će ga Dušan Tadić.
46'
Krenulo je drugo poluvrijeme.
45'
1 minute bit će produženo prvo poluvrijeme.
45'
Prvo poluvrijeme je završeno.
44'
Nathan Redmond (Southampton FC) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
37'
Na stadionu ''St. Mary's" Dušan Tadić (Southampton FC) izvodi udarac iz kuta.
29'
Neil Swarbrick je dosudio korner za momčad Liverpool FC. Izvodi ga James Milner pored lijeve korner zastavice.
27'
Na stadionu ''St. Mary's'' James Milner (Liverpool FC) izvodi korner s lijeve strane.
20'
Jay Rodriguez je namjestio pogodak.
20'
Gol!Nathan Redmond dovodi Southampton FC do prednosti od 1 - 0.
19'
Na stadionu ''St. Mary's'' Nathan Redmond (Southampton FC) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
18'
Udarac iz kuta za momčad Liverpool FC! Izvodi ga James Milner s desne strane.
18'
Na stadionu ''St. Mary's '' (Southampton) Roberto Firmino puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
1'
Neil Swarbrick je označio početak današnje utakmice.

Objavljene su startne postave za današnju utakmicu na stadionu ''St. Mary's''.
Ako Daniel Sturridge zabije protiv Southampton FC to će biti njegov 5th gol za Liverpool FC ove sezone.