Tijek utakmice: Hrvatska razbila Island!

Vrijeme Čitanja: 5min | ned. 14.01.18. | 21:51

Pratite uživo treći dan rukometnog Eura.

60' Hrvatska je došla do druge pobjede na EP-u!

59' Palmarsson se diže iz vana i pogađa za 22:29!

58' Mamić zabija za velikih plus osam! (21:29)

57' Kopljar zabija za 21:28!

56' Gudmundsonn zabija s lijeve strane za 21:27.

55' Cindrić ekspresno vraća na plus sedam (20:27).

54' Karasor pogađa izvana za 20:26!

53' - Island smanjuje preko Palmarssona na 19:26.

52' - Evo i Čupića za novu najveću prednost Hrvatske. 26:18.

52' - Šesta obrana Stevanovića, i dalje je na 50 posto.

51' - Mamićev treći u nizu za +7 Hravtske treći put.

50' - Runar Karason za 24:18 Hravtske. U drugoj utakmici na +6 je i Norveška.

49' - Mamić drugi puta za novih +7 Hrvatske.

48' - I Marko Mamić se upisao u strijelce! Islanđani odmah poentiraju za 23:17 Hrvatske.

47' - Stevanović brani majstorski. Skinuo je Islanđanima dva mrtvaca, u nastavku je na 5/8, ukupno 5/9 (56 posto). Bravo Stivi!

44' - Gunnarson iz sedmerca za tek treći pogodak Islanda u nastavku. Hrvatska vodi 22:16.

43' - Bundić za novi najveću prednost - +7.

40' - Norveška u drugoj utakmici vodi 20:17.

40' - Štrlek za 21:15! Time-out Islanda.

40' - Denis Buntić! Ponovno smo na +5. Stevanović u nastavku brani odlično, ima 3 od 5!

39' - Nakon dugo vremena (8 minuta) Island postiže pogodak za 19:15 Hravtske.

37' - Kauboji igraju jako dobro bez golmana. Cindrić je zabio šesti pogodak za 19:14. Samo skoncentrirano do kraja.

36' - Vori za najveću prednost Hravtske! Vodimo +4.

34' - Gol! Štrlek iz kontre za 17:14!

34' - Cindrić peti put za novih +2 Hravtske.

32' - Hrvatska igra bez vratara, Stepančić je zabio za 15:14!

31' - Janus Dadi Smarason za novo izjednačenje. 14:14.

31' - Počelo je drugo poluvrijeme, Hravtska ima +1. Ajmo dečki!

30' - U drugoj utakmici skupine B Norveška na poluvremenu vodi Bjelorusiju 15:12.

30' - Kraj prvog dijela. Hrvatska vodi 14:13. Igra se čvrsta utakmica.

30' - Golčina Cindrića za 14:12, ali Island odmah smanjuje na -1.

29' - Magnusson drugi puta za 12:13. Ulazi Stevanović.

29' - Karačić sa sedam metara za 13:11 Hrvatske!

28' - Gunnarsson smanjuje na 11:12.

27' - Smarason smanjuje na 10:12, a Čupić je dobio dvije minute isključenja. Prvi puta u igru ušao Stipe Mandalinić.

25' - Červar pozvao time-out. Hrvatska vodi 12:9 i ima napad.

24' - Hrvatska je na +3. Strijelac: Ivan Čupić!

23' - Karačić odvodio Hravtsku ponovno na +2. 11:9.

23' - Island je smanjio na 9:10.

21' - Štrlek i Karačić za +2 Hrvatske, prvi puta na utakmici. Izbornik Islanda pozvao je time-out. Vodimo 10:8!

19' - Cindrić nas izvlači! Novi gol našeg playa za 8:8.

18' - Barcelonin Palmarsson pogađa za novo vodstvo Islanda. 7:8.

17' - Prvi promašaj Stepančića na prvenstvu! Udarac mu je obranio Bjorgvin Gustavsson.

15' - Iza nas je polovica prvog dijela, rezulzaz je izjednačen, a napeto je i u drugoj utamici koja se igra u Poreču: Norveška - Bjelorusija 7:6.

15' - Novo izjednačenje. Gunnarson ponovno pogađa sa sedam metara za 7:7.

14' - Šteta, Vori nije uspio zabiti zicer i odvesti Hravtsku na +2.

14' - Stepančić je na 3/3, a Hravatska na 7:6.

13' - Arnar Arnarsson za novo izjednačenje Islanda. 6:6.

12' - Cindra drugi put za 6:5 Kauboja!

11' - Magnusson brzo zvraća za 5:5.

10' - Luka Cindrić za novu prednost Hravtske! 5:4.

8' - Manuel Šrtlek za 4:4. Bravo!

8' - Palmarsson za novo vodstvo Islanda. Trenutno gubimo 3:4.

7' - Stepančić 2 od 2 za 3:3. Bravo, Mr. 100%!

6' - Prvo vodstvo Islanda. Omar Igni Magusson.

5' - Žuti karton za Island i sedmerac za Hravtsku kojeg nije uspio realizirati Zlatko Horvat. I dalje je 2:2.

4' - Arnor Thor Gunnarsson sa sedam metara za 2:2.

3' - Igor Karačić! 2:1 za Hrvatsku!

2' - Aron Palmarsson za 1:1.

1' - Luka Stepančić za 1:0 Hrvatske!

1' Počela je utakmica Hrvatska - Island. Naprijed, Kauboji!

------------------------------------------------------------------------------------------

20:29 Sve je spremno za početak!!! Hrvatska kreće sa sedmorkom: Alilović - Štrlek - Karačić - Cindrić - Stepančić - Čupić - Musa

20:25 U tijeku je intoniranje himne reprezentacije Islanda. U isto vrijeme kada kreće naša utakmica protiv Islanda, u Poreču će krenuti Norveška i Bjelorusija. Nadamo se da nam nećete zamjeriti jer ćemo vas malo manje izvještavati tijekom rezultata na toj utakmici. Ako ipak želite pratiti tu utakmicu, to možete na službenim stranicama EHF-a.

20:20 Stanje na tablicama grupa A i B nakon prvih utakmica dana:

20:18 Naši navijači počeli su popunjavati Spaladium još za vrijeme utakmice Švedska - Srbije (30:25).

20:00 Ostalo je još pola sata do utakmice protiv Islanda! Ako želite igrati na pobjedu Kauboja, koeficijent je 1,20, a hendikep na Hravtsku (4.5) je 1,90. Ajmo naši!

Vrijeme RB Liga Događaj Tip Tečaj
Ned 20:30 7367 EP M Island - Hrvatska fr 2 1,30

Ned 20:30 7367 EP M Island - Hrvatska hendikep 2 (+4.5) 1,95

19:55 Švedska je bila uvjerljiva protiv Srbije (30:25), a Francuska protiv Ausrtije (33:26). Pročitajte izvještaje:

19:45 Kraj utakmice u Poreču! Francuska je svladala Austriju 33:26. Minutu do kraja utakmice u Splitu je 30:24 za Švedsku. I tu je sve riješeno. Uskoro izvještaji!

19:37 Francuska vodi protiv Austrije 31:24 4 minute prije kraja, a u 55. minuti utakmice u Splitu rezultat je 26:22 za Švedsku.

19:32 Ostalo je još 10 minuta do kraja prvih utakmica. Francuska je sigurna na +9,a Srbija se protiv Švedske vratila -2.

19:21 Francuzi su na +8, a Srbija se približila Švedskoj na -3, no Šveđani postižu dva brza gola za 20:15. Igra se 42. minuta na obje utakmice.

19:17 Igra se 38. minuta na obje utakmice. Francuzi su otišli na +7, a Švedska ima četiri gola prednosti pred Srbijom.

19:08 Počela su druga poluvremena na utakmicama u Splitu i Poreču.

18:55 Kraj prvog dijela. Švedska vodi protiv Srbije 16:10, a Francuska protiv Austrije 17:12.

18:45 Pet minuta prije kraja prvog dijela Švedska vodi protiv Srbije 14:8, a Francuska protiv Austrije 13:9.

18:35 Igra se 17. minuta. Švedska vodi 11:7, a Francuska 8:6.

18:25 Igra se 9. minuta na prvim utakmicama dana. Švedska vodi Srbiju 8:3, a Francuska Austriju 4:1.

18:15 Počele su utakmice Srbija – Švedska i Austrija – Francuska. Dvorana u Poreču je dobro ispunjena!

18:10 Ako još niste sigurni na što biste se večeras kladili, zavirite u naše bet vodiče:

18:06 Sve što vas zanima o večerašnjem spektaklu u Spaladium Areni pronađite na priloženim linkovima:

18:00 Dobar dan cijenjeni čitatelji. Večeras ćemo se družiti uz treći dan Europskog prvenstva u rukometu koje se igra u Hrvatskoj! Večeras su na rasporedu utakmice drugog kola skupina A i B.