Čudo neviđeno! Francuski golman u 10 minuta obranio više nego hrvatski golmani u cijeloj utakmici

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.01.18. | 18:36

Ovakvo nešto nismo odavno vidjeli.

Hrvatski vratari su velika enigma na Europskom prvenstvu u rukometu. Niti jedan od tri naša vratara nije napravio ništa, a koliko su vratari značajni u rukometu pokazao je Vincent Gerard.

Francuski golman je u prvih 10 minuta utakmice protiv Švedske obranio više lopti nego hrvatski vratari u cijeloj utakmici. Gerard je doslovno izludio švedske rukometaše te upisao 8 obrana od 9 protivničkih šuteva prema golu.

Zaustavio je Gerard udarce Šveđana s crte, s krila, s vanjskih pozicija, odakle god je trebalo, branio je i po dva udarca u jednom napadu. Sve to je dovelo do toga da su Francuzi, usprkos lošoj igri u napadu, nakon 10 minuta imali 2:1.