Liga Vrijeme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strijelci
11:30 Ulsan Hyundai - - Brisbane Roar - - - - - -
11:30 Urawa Red Diamonds - - Seoul - - - - - -
12:00 Kapaz - - Gabala - - - - - -
12:00 Zenit Mladi - - Arsenal Tula Mladi - - - - - -
12:30 Shanghai Sipg - - Western Sydney - - - - - -
12:30 Balestier Khalsa - - Warriors - - - - - -
13:00 Zaria Balti - - Academia Kišinjev - - - - - -
13:00 Petrocub - - Speranta - - - - - -
13:15 Saravak - - Johor Darul Takzim - - - - - -
13:30 Muang Thong United - - Kashima Antlers - - - - - -
13:45 Fredrikstad FK - - Jerv - - - - - -
14:00 Dunav Ruse - - Levski Sofia - - - - - -
14:00 Bunyodkor - - AL Ain - - - - - -
14:00 IK Frej - - Athletic United - - - - - -
14:00 Izrael - - Ukrajina - - - - - -
14:00 Pahang - - Selangor PKNS - - - - - -
14:30 Vasas - - Dorogi - - - - - -
15:00 Qarabag - - Inter Baku - - - - - -
16:10 Al-Wahda - - Persepolis - - - - - -
16:15 Zobahan - - Al-Ahli Jeddah - - - - - -
16:15 Bodo - - Sandnes Ulf - - - - - -
16:30 CSKA Sofia - - Botev Plovdiv - - - - - -
17:30 Ural Ekaterinburg - - Krasnodar - - - - - -
17:30 Sogndal IL - - Spartak Moskva - - - - - -
17:45 AL Hilal Riyadh - - Al-Rayyan - - - - - -
18:00 Kasimpaša - - Rizespor - - - - - -
18:00 Wigry Suwalki - - Arka Gdynia - - - - - -
18:00 Etoile Frejus Saint-Raphael - - Auxerre - - - - - -
18:00 CA Bastia - - SCO Angers - - - - - -
18:00 Al Masry Club - - Talaea El Gaish - - - - - -
18:30 Eintracht Frankfurt - - Arminia Bielefeld - - - - - -
18:30 Mamelodi Sundowns - - Chippa United - - - - - -
18:30 FSV Mainz 05 II - - Offenbacher Kickers - - - - - -
18:30 Bad Vöslau - - SC Ortmann - - - - - -
18:45 Strommen IF - - Mjondalen - - - - - -
19:00 Vendsyssel FF - - Koge - - - - - -
19:00 Stjordals/Blink - - Tillerbyen - - - - - -
19:00 Poli Temišvar - - Asa Targu Mureš - - - - - -
19:30 Real Sociedad - - SD Eibar - - - - - -
19:55 Bnei Yehuda Tel Aviv - - MS Ironi Ashdod - - - - - -
20:30 Perugia - - Frosinone - - - - - -
20:30 Pisa - - Carpi - - - - - -
20:30 Hellas Verona - - Ternana - - - - - -
20:30 Vicenza - - Virtus Entella - - - - - -
20:30 Novara - - Benevento - - - - - -
20:30 Sportiva Salernitana - - Spal - - - - - -
20:30 Pro Vercelli - - AS Avellino - - - - - -
20:30 Cittadella - - Trapani - - - - - -
20:30 Latina - - AC Cesena - - - - - -
20:30 Spezia - - Ascoli - - - - - -
20:45 Aston Villa FC - - Bristol City - - - - - -
20:45 Blackburn Rovers - - Derby County - - - - - -
20:45 Brighton & Hove Albion FC - - Newcastle United - - - - - -
20:45 Northampton Town - - Oldham Athletic - - - - - -
20:45 Rochdale FC - - Port Vale - - - - - -
20:45 Scunthorpe United - - AFC Wimbledon - - - - - -
20:45 Swindon Town - - Gillingham FC - - - - - -
20:45 Bury FC - - Coventry City - - - - - -
20:45 Bradford City - - MK Dons - - - - - -
20:45 Millwall - - Peterborough United - - - - - -
20:45 Shrewsbury Town - - Charlton - - - - - -
20:45 Walsall - - Chesterfield FC - - - - - -
20:45 Yeovil Town - - Mansfield Town - - - - - -
20:45 Crawley Town - - Exeter City - - - - - -
20:45 Cambridge United FC - - Doncaster Rovers - - - - - -
20:45 Grimsby Town - - Colchester United - - - - - -
20:45 Hartlepool United - - Crewe Alexandra FC - - - - - -
20:45 Plymouth Argyle - - Notts County - - - - - -
20:45 Portsmouth FC - - Morecambe FC - - - - - -
20:45 Accrington Stanley - - Wycombe Wanderers - - - - - -
20:45 Stevenage FC - - Leyton Orient - - - - - -
20:45 Blackpool FC - - Barnet FC - - - - - -
20:45 Cheltenham Town - - Carlisle United - - - - - -
20:45 Hamilton Academical - - Aberdeen - - - - - -
20:45 Eastleigh - - Aldershot Town - - - - - -
20:45 Lincoln - - York - - - - - -
20:45 Solihull Moors - - Torquay Utd - - - - - -
20:45 Woking - - Dover Athletic - - - - - -
20:45 Bromley - - Braintree Town - - - - - -
20:45 Tranmere Rovers - - Forest Green Rovers - - - - - -
20:45 Sutton Utd - - Boreham Wood - - - - - -
20:45 Dagenham & Redbridge - - Maidstone Utd - - - - - -
20:45 Guiseley - - Barrow - - - - - -
20:45 Ayr United - - Raith Rovers - - - - - -
20:45 Alloa Athletic - - East Fife - - - - - -
20:45 Brechin City - - Queens Park - - - - - -
20:45 Cowdenbeath - - Edinburgh City - - - - - -
20:45 Stirling Albion - - Elgin City - - - - - -
20:45 Clyde - - Montrose - - - - - -
20:45 SF Lotte - - Borussia Dortmund - - - - - -
20:45 Juventus - - Napoli - - - - - -
21:00 Bolton Wanderers - - Bristol Rovers - - - - - -
21:00 FC Girondins Bordeaux - - Lorient - - - - - -
21:15 GD Estoril Praia - - Benfica - - - - - -
21:30 Malaga - - Real Betis - - - - - -
21:30 Valencia - - CD Leganes - - - - - -
23:15 O'Higgins - - Fuerza Amarilla S.C. - - - - - -
23:15 CA Boston River - - Comerciantes Unidos - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. Macclesfield Town - - Gateshead - - - - - -
odl. Oxford United - - Fleetwood Town - - - - - -
odl. Wolverhampton Wanderers - - Huddersfield Town - - - - - -
FT Deportes Quindio - - U. M. Santa Marta - - 3:0 4:0 - -
FT Academia Cantolao - - Alianza Atletico - - 0:0 0:1 - - 90' R. Jimenez
FT Curico Unido - - Nublense - - 1:1 1:1 - -