Liga Vrijeme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strijelci
00:00 Colo Colo - - O'Higgins - - - - - -
00:00 Libertad - - Cerro Porteno - - - - - -
00:00 Barnechea - - Nublense - - - - - -
01:00 CA Sarmiento - - Guillermo Brown - - - - - -
01:15 Godoy Cruz A.T. - - Racing Club - - - - - -
01:30 Emelec - - Csd Macara - - - - - -
01:45 Leones - - Deportivo Pasto - - - - - -
02:00 Academia Cantolao - - Real Garcilaso - - - - - -
04:00 Puebla - - Necaxa - - - - - -
04:00 Atlas - - CF Monterrey - - - - - -
06:00 Tokyo - - Urawa Red Diamonds - - - - - -
06:00 Sanfrecce Hiroshima - - Consadole Sapporo - - - - - -
06:30 Gamba Osaka - - Nagoya Grampus - - - - - -
07:35 Brisbane Roar - - Newcastle United Jets - - - - - -
08:00 Shonan Bellmare - - V-Varen Nagasaki - - - - - -
09:30 Kingfisher East Bengal - - Chennai City - - - - - -
09:50 Melbourne Victory - - Adelaide United - - - - - -
12:00 Perth Glory FC - - Melbourne City - - - - - -
12:00 FK Suduva Marijampole - - FK Stumbras Kaunas - - - - - -
12:00 Dunav Ruse - - Vereja - - - - - -
12:15 Famalicao - - Sporting Covilha - - - - - -
13:00 Celta Vigo - - SD Eibar - - - - - -
13:00 Greuther Furth - - Eintracht Braunschweig - - - - - -
13:00 Duisburg - - Ingolstadt - - - - - -
13:00 Union Berlin - - SV Sandhausen - - - - - -
13:00 Erzgebirge Aue - - Kaiserslautern - - - - - -
13:00 Botošani - - Gaz Metan - - - - - -
13:00 NK Ankaran - - Triglav - - - - - -
13:00 Oleksandria - - Mariupolj - - - - - -
13:00 Černomorec Odesa - - Karpati Lаvov - - - - - -
13:00 Sabayil - - Gabala - - - - - -
13:00 Churchill Brothers SC - - Gokulam Kerala FC - - - - - -
13:00 Pars Jonoubi Jam Bushehr - - Tractor Sazi Tabriz - - - - - -
13:00 Zobahan - - Radideh Mashhad - - - - - -
13:00 1 FC Nuremberg II - - 1860 München - - - - - -
13:30 Leicester City - - Stoke City - - - - - -
13:30 Kilmarnock - - Hibernian - - - - - -
13:30 Weiche Flensburg 08 - - BSV Rehden - - - - - -
13:30 Balikesirspor - - Samsunspor - - - - - -
13:30 Ankaraguču - - Gaziantepspor - - - - - -
13:30 SC Freiburg - - Bayern München - - - - - -
13:30 Asyooti Sport - - El Daklyeh - - - - - -
13:30 Foolad Khuzestan - - Esteghlal Teheran - - - - - -
13:30 FSV Budissa Bautzen - - ZFC Meuselwitz - - - - - -
13:30 Energie Cottbus - - Germania Halberstadt - - - - - -
14:00 Eintracht Braunschweig II - - FC Altona 93 - - - - - -
14:00 Kajserispor - - Kasimpaša - - - - - -
14:00 Stadlau - - Admira Wacker Am. - - - - - -
14:00 PAS Janjina - - Levadiakos - - - - - -
14:00 Trikala 1963 - - Panachaiki 2005 - - - - - -
14:00 Trakai FK - - FK Atlantas Klaipeda - - - - - -
14:00 Slovan Bratislava - - Žilina - - - - - -
14:00 Dac 1904 Dunajska Streda - - Zemplin Michalovce - - - - - -
14:00 Spartak Trnava - - Senica - - - - - -
14:00 Šport Podbrezova - - Vion Zlate Moravce - - - - - -
14:00 AS Trenčin - - Tatran Prešov - - - - - -
14:00 Turbine Potsdam - - MSV Duisburg - - - - - -
14:00 VfL Wolfsburg - - SC Sand - - - - - -
14:00 Beroe - - Etar 1924 - - - - - -
14:00 FSV Zwickau - - Preussen Munster - - - - - -
14:00 Hansa - - FC Magdeburg - - - - - -
14:00 VfL Osnabruck - - Sonnenhof Grossaspach - - - - - -
14:00 Paderborn 07 - - Wurzburger Kickers - - - - - -
14:00 SV Wehen - - Hallescher - - - - - -
14:00 Unterhaching - - SF Lotte - - - - - -
14:00 VfR Aalen - - Meppen - - - - - -
14:00 Fortuna Dusseldorf - - SV Rodinghausen - - - - - -
14:00 TUS Erndtebruck - - FC Viktoria Köln - - - - - -
14:00 SC Wiedenbruck - - Rot-Weiss Essen - - - - - -
14:00 KFC Uerdingen 05 - - SV Westfalia Rhynern - - - - - -
14:00 Wuppertaler SV - - Borussia M'gladbach II - - - - - -
14:00 Lija Athletic - - Balzan Youths - - - - - -
14:00 Senglea Athletic - - St Andrews - - - - - -
14:00 Selangor - - Pahang - - - - - -
14:00 Johor Darul Takzim - - Melaka - - - - - -
14:00 Kelantan - - Perak FA - - - - - -
14:00 FC Saarbrucken - - FSV Mainz 05 II - - - - - -
14:00 Eintracht Stadtallendorf - - Wormatia Worms - - - - - -
14:00 TSV Steinbach - - Hessen Kassel - - - - - -
14:00 TSV Schott Mainz - - Rochling Volklingen - - - - - -
14:00 Offenbacher Kickers - - SC Freiburg II - - - - - -
14:00 Koblenz - - Astoria Walldorf - - - - - -
14:00 Augsburg II - - Pipinsried - - - - - -
14:00 SV Schalding-Heining - - FV Illertissen - - - - - -
14:00 TSV 1860 Rosenheim - - SV Seligenporten - - - - - -
14:00 TSV Buchbach - - FC Ingolstadt II - - - - - -
14:00 Wacker Burghausen - - VfR Garching - - - - - -
14:00 Spvgg Bayreuth - - Unterfohring - - - - - -
14:00 Memmingen - - Greuther Furth II - - - - - -
14:30 Mladost Doboj Kakanj - - Zrinjski - - - - - -
14:30 Vitez - - Široki Brijeg - - - - - -
14:30 Željezničar - - Sloboda Tuzla - - - - - -
14:30 Sudtirol - - Padova - - - - - -
14:30 A.C. Mestre - - FeralpiSalo - - - - - -
14:30 AC Renate - - Fano - - - - - -
14:30 Baroka - - Polokwane City - - - - - -
14:30 Emirates Ras Al-Khaimah - - Ajman Club - - - - - -
14:30 Dibba Al Fujairah - - Al-Wasl - - - - - -
14:50 AL Duhail SC - - Al Kor - - - - - -
14:55 AL Nasr - - Kazma - - - - - -
15:00 Ternana - - Bari 1908 - - - - - -
15:00 Pro Vercelli - - Palermo - - - - - -
15:00 Foggia - - Brescia - - - - - -
15:00 Ascoli - - AC Cesena - - - - - -
15:00 Pescara - - Cremonese - - - - - -
15:00 Cittadella - - Empoli - - - - - -
15:00 AS Avellino - - Novara - - - - - -
15:00 Frosinone - - Perugia - - - - - -
15:00 Carpi - - Virtus Entella - - - - - -
15:00 St. Polten II - - Karabakh Wien - - - - - -
15:00 ASK-BSC Bruck/Leitha - - Rapid Am. - - - - - -
15:00 Lokomotiva Zagreb - - Osijek - - - - - -
15:00 Ethnikos Achnas - - Apollon Limassol - - - - - -
15:00 Zbrojovka Brno - - SK Sigma Olomouc - - - - - -
15:00 FC Slovan Liberec - - Mlada Boleslav - - - - - -
15:00 Paris FC98 - - Brest - - - - - -
15:00 Rudar Velenje - - Domžale - - - - - -
15:00 Gap Connahs Quay - - The New Saints FC - - - - - -
15:00 Hapoel Raanana - - MS Ironi Ashdod - - - - - -
15:00 Neftchi - - Zira FK - - - - - -
15:00 Olimpique Medea - - ES Setif - - - - - -
15:30 Bayern Munchen - - Hertha - - - - - -
15:30 VfB Stuttgart - - Eintracht Frankfurt - - - - - -
15:30 1899 Hoffenheim - - SC Freiburg - - - - - -
15:30 Hannover 96 - - Borussia M'gladbach - - - - - -
15:30 Termalica Bruk-Bet - - Sandecja Nowy Sacz - - - - - -
15:30 Waldhof Mannheim - - FSV Frankfurt - - - - - -
15:30 VfB Stuttgart II - - Stuttgarter Kickers - - - - - -
15:30 Delhi Dynamos - - Atletico De Kolkata - - - - - -
16:00 Liverpool FC - - West Ham United - - - - - -
16:00 Burnley FC - - Southampton FC - - - - - -
16:00 Brighton & Hove Albion FC - - Swansea City - - - - - -
16:00 Bournemouth AFC - - Newcastle United - - - - - -
16:00 West Bromwich Albion - - Huddersfield Town - - - - - -
16:00 Birmingham City - - Barnsley FC - - - - - -
16:00 Burton Albion - - Millwall - - - - - -
16:00 Leeds United - - Brentford FC - - - - - -
16:00 Norwich City - - Bolton Wanderers - - - - - -
16:00 Preston - - Ipswich Town - - - - - -
16:00 Queens Park Rangers - - Nottingham Forest - - - - - -
16:00 Reading FC - - Derby County - - - - - -
16:00 Sheffield Wednesday - - Aston Villa FC - - - - - -
16:00 Sunderland AFC - - Middlesbrough FC - - - - - -
16:00 Plymouth Argyle - - Bradford City - - - - - -
16:00 Fleetwood Town - - MK Dons - - - - - -
16:00 Portsmouth FC - - Blackpool FC - - - - - -
16:00 Northampton Town - - Oxford United - - - - - -
16:00 Peterborough United - - AFC Wimbledon - - - - - -
16:00 Bristol Rovers - - Scunthorpe United - - - - - -
16:00 Wigan Athletic - - Rochdale FC - - - - - -
16:00 Rotherham United - - Doncaster Rovers - - - - - -
16:00 Oldham Athletic - - Southend United - - - - - -
16:00 Bury FC - - Gillingham FC - - - - - -
16:00 Charlton - - Shrewsbury Town - - - - - -
16:00 Walsall - - Blackburn Rovers - - - - - -
16:00 Forest Green - - Crawley Town - - - - - -
16:00 Accrington Stanley - - Cambridge United FC - - - - - -
16:00 Luton Town - - Cheltenham Town - - - - - -
16:00 Colchester United - - Barnet FC - - - - - -
16:00 Lincoln City - - Crewe Alexandra FC - - - - - -
16:00 Mansfield Town - - Coventry City - - - - - -
16:00 Grimsby Town - - Exeter City - - - - - -
16:00 Notts County - - Stevenage FC - - - - - -
16:00 Wycombe Wanderers - - Morecambe FC - - - - - -
16:00 Yeovil Town - - Carlisle United - - - - - -
16:00 Port Vale - - Newport County - - - - - -
16:00 Chesterfield FC - - Swindon Town - - - - - -
16:00 St Johnstone - - Ross County - - - - - -
16:00 Rangers - - Hearts - - - - - -
16:00 Hamilton - - Partick Thistle - - - - - -
16:00 Dundee - - Motherwell - - - - - -
16:00 Lyngby - - AGF Aarhus - - - - - -
16:00 Jeddeloh - - Hannover 96 II - - - - - -
16:00 Admira Wacker - - Austrija Beč - - - - - -
16:00 Barcelona B - - Gimnastic de Tarragona - - - - - -
16:00 Wrexham - - Aldershot Town - - - - - -
16:00 Sutton Utd - - Guiseley - - - - - -
16:00 Maidstone Utd - - Tranmere Rovers - - - - - -
16:00 Woking - - Boreham Wood - - - - - -
16:00 Macclesfield Town - - Maidenhead Utd - - - - - -
16:00 Hartlepool United - - Ebbsfleet Utd - - - - - -
16:00 Eastleigh - - Halifax Town - - - - - -
16:00 Dagenham & Redbridge - - Chester - - - - - -
16:00 AFC Fylde - - Dover Athletic - - - - - -
16:00 Queen of The South - - Dunfermline Athletic - - - - - -
16:00 Inverness - - Greenock Morton - - - - - -
16:00 Falkirk FC - - Dumbarton - - - - - -
16:00 St Mirren - - Brechin City - - - - - -
16:00 Stranraer - - Alloa Athletic - - - - - -
16:00 Raith Rovers - - Arbroath - - - - - -
16:00 Queens Park - - Forfar Athletic - - - - - -
16:00 East Fife - - Albion Rovers - - - - - -
16:00 Ayr United - - Airdrieonians - - - - - -
16:00 Stirling Albion - - Clyde - - - - - -
16:00 Edinburgh City - - Elgin City - - - - - -
16:00 Cowdenbeath - - Peterhead - - - - - -
16:00 Berwick Rangers - - Montrose - - - - - -
16:00 Annan Athletic - - Stenhousemuir - - - - - -
16:00 Sporting Lisbon B - - Academica Coimbra - - - - - -
16:00 Oliveirense - - Sporting Braga B - - - - - -
16:00 Huachipato - - Universidad de Concepcion - - - - - -
16:00 RW Oberhausen - - Alemannia Aachen - - - - - -
16:00 Sliema Wanderers - - Tarxien Rainbows - - - - - -
16:00 Gzira United - - Floriana - - - - - -
16:00 Ismaily SC - - Tanta - - - - - -
16:00 USM Blida - - DRB Tadjenant - - - - - -
16:00 JS Saoura - - CR Belouizdad - - - - - -
16:00 Persepolis - - Esteghlal Khuzestan - - - - - -
16:15 Real Madrid - - Alaves - - - - - -
16:15 Panionios - - Asteras Tripolis - - - - - -
16:30 FC Slovacko - - Sparta Prag - - - - - -
16:30 FFC Frankfurt - - TSG 1899 Hoffenheim - - - - - -
16:30 FK Septemvri Sofia - - Levski Sofia - - - - - -
16:30 Fermana - - Triestina - - - - - -
16:30 Teramo - - Bassano Virtus - - - - - -
17:00 Toulouse FC - - AS Monaco - - - - - -
17:00 Alanyaspor - - Trabzonspor - - - - - -
17:00 Hajduk Split - - Slaven Belupo - - - - - -
17:00 Olympiakos Nicosia - - Apoel - - - - - -
17:00 Ermis Aradippou - - Aris Limassol - - - - - -
17:00 Ujpest - - Szombathelyi Haladas - - - - - -
17:00 Paksi - - Diosgyori - - - - - -
17:00 Debreceni - - Balmazujvaros Sport KFT - - - - - -
17:00 Mezokovesdi - - Puškaš Akademija - - - - - -
17:00 Videoton - - Vasas - - - - - -
17:00 SGS Essen - - Köln - - - - - -
17:00 Belenenses - - Feirense - - - - - -
17:00 Hapoel Ashkelon - - Bnei Sakhnin FC - - - - - -
17:00 Cape Town City - - Bidvest Wits - - - - - -
17:00 Mamelodi Sundowns - - Supersport United - - - - - -
17:00 AL Markhiya - - Al-Gharrafa - - - - - -
17:00 USM d'Alger - - Mouloudia Club d'Alger - - - - - -
17:15 Barry Town - - Llandudno - - - - - -
17:15 Maccabi Haifa - - Maccabi Netanya - - - - - -
17:15 Sharjah FC - - AL Ain - - - - - -
17:20 AL Qadsia - - Al Džahra - - - - - -
17:30 Wydad Casablanca - - Mazembe - - - - - -
18:00 Bologna - - Genoa - - - - - -
18:00 KV Mechelen - - Royal Charleroi - - - - - -
18:00 Rayo Vallecano - - SD Huesca - - - - - -
18:00 Almeria - - Cultural Leonesa - - - - - -
18:00 Pogon Szczecin - - Wisla Plock - - - - - -
18:00 CD Universidad Catolica - - Deportivo Cuenca - - - - - -
18:30 CD Leganes - - Las Palmas - - - - - -
18:30 Watford FC - - Everton - - - - - -
18:30 Fulham FC - - Wolverhampton Wanderers - - - - - -
18:30 Werder Bremen - - Hamburger SV - - - - - -
18:30 AZ Alkmaar - - Sparta - - - - - -
18:30 Wolfsberger AC - - SKN St. Polten - - - - - -
18:30 Altach - - Mattersburg - - - - - -
18:30 Rapid Beč - - LASK - - - - - -
18:30 Teplice - - Banik Ostrava - - - - - -
18:30 Panathinaikos - - Lamia - - - - - -
18:30 Bala Town - - Cardiff Met University - - - - - -
18:30 Santarcangelo - - Sambenedettese - - - - - -
18:45 Csm Politehnica Iasi - - Viitorul Constanta - - - - - -
18:45 AFC Astra Giurgiu - - Dinamo Bukurešt - - - - - -
19:00 Lausanne - - Basel - - - - - -
19:00 Young Boys - - Sion - - - - - -
19:00 Servet - - Aarau - - - - - -
19:00 Schaffhausen - - FC Wil 1900 - - - - - -
19:00 AL Ahly Cairo - - El-Entag El-Harby - - - - - -
19:15 Maritimo Madeira - - Vitoria Guimaraes - - - - - -
19:15 Kaizer Chiefs - - Bloemfontein Celtic - - - - - -
19:15 Free State Stars - - Amazulu - - - - - -
19:30 Ferencvarosi - - Honved - - - - - -
19:30 Maccabi Tel Aviv - - Hapoel Haifa - - - - - -
19:45 Heracles - - Zwolle - - - - - -
19:45 Heerenveen - - Excelsior - - - - - -
20:00 Dijon FCO - - SM Caen - - - - - -
20:00 Rennes - - Troyes - - - - - -
20:00 EA Guingamp - - Metz - - - - - -
20:00 Lille OSC - - SCO Angers - - - - - -
20:00 FC Nantes - - Amiens - - - - - -
20:00 AS Eupen - - Sporting Lokeren - - - - - -
20:00 KV Oostende - - St. Truidense - - - - - -
20:00 Cadiz - - Lorca CF - - - - - -
20:00 Quilmes - - CA Brown de Adrogue - - - - - -
20:30 Waasland-Beveren - - Gent - - - - - -
20:30 Limerick FC - - Bohemians - - - - - -
20:30 Cracovia - - Legija Varšava - - - - - -
20:45 Barcelona - - Girona - - - - - -
20:45 Inter - - Benevento - - - - - -
20:45 VVV Venlo - - Vitesse - - - - - -
21:00 AD Carmelita - - CS Herediano - - - - - -
21:00 Defensa y Justicia - - CA Patronato Parana - - - - - -
21:00 Atletico Lanus - - Rosario Central - - - - - -
21:00 Rampla Juniors - - Defensor Sporting - - - - - -
21:00 Corinthians SP - - Palmeiras SP - - - - - -
21:00 Club Atletico Los Andes - - Juventud Unida Gualeguaychu - - - - - -
21:00 SP Estudiantes San Luis - - Almagro - - - - - -
21:00 Deportivo Moron - - CA Aldosivi - - - - - -
21:15 Boyaca Patriotas - - Alianza Petrolera - - - - - -
21:30 Longford Town - - Cobh Ramblers - - - - - -
21:30 Pacos Ferreira - - Benfica - - - - - -
21:30 Union Comercio - - CC Deportivo Municipal - - - - - -
21:45 Independiente FBC - - Sportivo Luqueno - - - - - -
22:00 Independiente Del Valle - - Aucas - - - - - -
22:00 San Luis de Quillota - - Palestino - - - - - -
22:00 Santiago Morning - - Mellipilla - - - - - -
23:00 Penarol - - Liverpool Montevideo - - - - - -
23:00 Villa Dalmine - - CSD Flandria - - - - - -
23:05 Atletico de Rafaela - - Independiente Rivadavia de Mendoza - - - - - -
23:15 Velez Sarsfield - - River Plate - - - - - -
23:30 Rionegro Aguilas - - Independiente Medellin - - - - - -
23:45 Sport Huancayo - - Sport Boys - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. Bromley - - Barrow AFC - - - - - -
odl. Gateshead - - Solihull Moors - - - - - -
ili
Zaboravljena lozinka