Liga Vrijeme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strijelci
90' Gallos Blancos 1 - Unam Pumas 2 - 2:1 4:3 - - 90' Rabello
00:00 Rangers Talca - - Dep. Magallanes - - - - - -
90' Nacional - - Sportivo Trinidense - - 0:1 1:1 - - 46' F. Bareiro
90' Audax Italiano - - Huachipato - 1 2:1 3:2 - - 78' N. Ferreyra
45' Tampa Bay Rowdies - - Montreal Impact - - - 2:0 - -
90' La Equidad - - Atletico Nacional Medellin - - 0:1 0:2 - - 87' M. Uribe
90' Tigres 2 - Monarcas Morelia 5 - 0:1 1:1 - - 71' Gignac
90' CF Pachuca 3 - Tiburones Rojos 4 - 0:0 1:0 - - 90' Jara
90' Saprissa - - AD San Carlos - - 1:0 2:1 - - 12' U. Segura
HT Avispa Fukuoka - - Oita Trinita - - 1:1 1:1 - - 45' Komano
75' Roasso Kumamoto - - Kamatamare Sanuki - - 1:0 2:1 - - 70' Nagata
73' V-Varen Nagasaki - - Thespakusatsu Gunma - - 2:0 4:0 - - 71' Sawada
68' LA Galaxy - - Portland Timbers - - 0:1 0:2 - - 56' nema podatka
06:00 Yokohama - - Matsumoto Yamaga - - - - - -
06:00 Kyoto Sanga - - Montedio Yamagata - - - - - -
06:00 Machida Zelvia - - JEF United Ichihara Chiba - - - - - -
06:00 Tokushima Vortis - - Tokyo Verdy - - - - - -
30' Gifu - - Renofa Yamaguchi - - - 0:0 - -
32' Mito Hollyhock - - Shonan Bellmare - - - 0:0 - -
06:00 Nagoya Grampus - - Fagiano Okayama - - - - - -
07:00 Newcastle Jets - - Central Coast Mariners - - - - - -
07:00 Ehime - - Zweigen Kanazawa - - - - - -
09:00 Gamba Osaka - - Ventforet Kofu - - - - - -
10:30 Song Lam Nghe An - - SHB Da Nang - - - - - -
11:00 Sivasspor - - Gaziantep Bld Spor - - - - - -
11:00 Samsunspor - - Boluspor - - - - - -
11:00 SC Sand - - Borussia M'gladbach - - - - - -
11:00 Than Quang Ninh - - Sai Gon FC - - - - - -
11:00 Albirex Niigata - - Tampines Rovers - - - - - -
11:30 Karabukspor - - Genčlerbirligi - - - - - -
11:30 Slavia Sofia - - Černo More - - - - - -
11:30 T & T Ha Noi - - B. Binh Duong - - - - - -
12:00 Espanyol Barcelona - - Osasuna - - - - - -
12:00 Numancia CD - - Cadiz - - - - - -
12:00 FCI Tallinn - - Flora Tallinn - - - - - -
12:15 CD Santa Clara - - Vizela - - - - - -
12:15 Leixoes - - Benfica B - - - - - -
12:30 Palermo - - Sampdoria - - - - - -
12:30 Go Ahead Eagles - - Vitesse - - - - - -
12:30 Botošani - - CS Pandurii - - - - - -
13:00 Norwich City - - Ipswich Town - - - - - -
13:00 Aalborg - - Silkeborg - - - - - -
13:00 Černomorec Odesa - - Karpati Lаvov - - - - - -
13:00 Zirka Kropivnickij - - Dnjipro - - - - - -
13:00 Sarajevo - - Vitez - - - - - -
13:00 FC Oberlausitz Neugersdorf - - RB Leipzig II - - - - - -
13:30 VfB Stuttgart - - Kaiserslautern - - - - - -
13:30 Nurnberg - - Bochum - - - - - -
13:30 Erzgebirge Aue - - Dynamo Dresden - - - - - -
13:30 TSG Neustrelitz - - FSV Budissa Bautzen - - - - - -
13:30 Berliner AK 07 - - VfB Auerbach - - - - - -
13:30 FSV Union Furstenwalde - - Carl Zeiss Jena - - - - - -
13:45 Lausanne-Sports - - Sion - - - - - -
13:45 Basel - - Luzern - - - - - -
14:00 Hansa Luneburg - - Germ Egestorf/Langreder - - - - - -
14:00 ETSV Weiche Flensburg - - Hamburger SV II - - - - - -
14:00 VfV Hildesheim - - Eintracht Norderstedt - - - - - -
14:00 Osmanlispor - - Istanbul Bašakšehir - - - - - -
14:00 Eskišehirspor - - Umraniyespor - - - - - -
14:00 AEK Atena - - Larissa - - - - - -
14:00 Lamia 1964 - - Aiginiakos - - - - - -
14:00 Chania - - Panegialios FC - - - - - -
14:00 OFI Krit - - Kissamikos - - - - - -
14:00 Kalloni AEL - - Neos Acharnaikos - - - - - -
14:00 Aris - - Anagennisi Karditsas 1904 - - - - - -
14:00 Trikala 1963 - - Agrotikos Asteras 1932 - - - - - -
14:00 Panelefsiniakos Elefsinas - - Panserraikos 1964 - - - - - -
14:00 Sileks - - Pobeda Junior - - - - - -
14:00 Renova - - Đorče Petrov - - - - - -
14:00 Škupi Skoplje - - Rabotnički Skoplje - - - - - -
14:00 Vardar - - Škendija 79 Tetovo - - - - - -
14:00 Bayern München - - USV Jena - - - - - -
14:00 TSG 1899 Hoffenheim - - SG Essen-Schönebeck - - - - - -
14:00 MSV Duisburg - - SC Freiburg - - - - - -
14:00 Bayer Leverkusen - - VfL Wolfsburg - - - - - -
14:00 Montana 1921 - - Pirin Blagoevgrad - - - - - -
14:00 FSV Zwickau - - Kiel - - - - - -
14:00 SF Siegen - - Borussia M'gladbach II - - - - - -
14:00 Etoile Sahel - - US Ben Guerdane - - - - - -
14:00 Homburg - - Kaiserslautern II - - - - - -
14:30 Tottenham Hotspur - - Stoke City - - - - - -
14:30 AZ Alkmaar - - Zwolle - - - - - -
14:30 Feyenoord - - PSV Eindhoven - - - - - -
14:30 Standard Liege - - KV Mechelen - - - - - -
14:30 Krupa - - Željezničar - - - - - -
14:30 Monopoli 1966 - - Fidelis Andria - - - - - -
14:30 Sambenedettese - - Venezia - - - - - -
14:30 Lumezzane - - Santarcangelo - - - - - -
14:30 Albinoleffe - - Ancona 1905 - - - - - -
14:30 Padova - - Teramo - - - - - -
14:30 AC Renate - - Livorno - - - - - -
14:30 Lupa Roma - - Lucchese - - - - - -
14:30 Messina - - Catania - - - - - -
14:30 Sudtirol - - Modena - - - - - -
14:30 Piacenza - - Pistoiese - - - - - -
14:30 Maritzburg United - - Free State Stars - - - - - -
14:30 Baroka - - Cape Town City - - - - - -
14:30 FC Schalke 04 II - - RW Oberhausen - - - - - -
14:30 Mumbai FC - - Minerva - - - - - -
14:30 Churchill Brothers SC - - DSK Shivajians - - - - - -
15:00 Crotone - - Cagliari - - - - - -
15:00 Sassuolo - - AC Milan - - - - - -
15:00 Chievo - - Pescara - - - - - -
15:00 Genoa - - Bologna - - - - - -
15:00 Lazio - - Udinese - - - - - -
15:00 AS Saint Etienne - - SM Caen - - - - - -
15:00 SV Drochtersen/Assel - - Havelse - - - - - -
15:00 BSV Rehden - - VfB Oldenburg - - - - - -
15:00 HNK Cibalia - - NK Dinamo - - - - - -
15:00 Ermis Aradippou - - AEK Larnaca - - - - - -
15:00 Krško - - Gorica - - - - - -
15:00 Chiasso - - Aarau - - - - - -
15:00 FC Wohlen - - Zurich - - - - - -
15:10 East Riffa - - Al-Najma Manama - - - - - -
15:15 Manchester City - - Manchester United - - - - - -
15:20 MFK Ružomberok - - Šport Podbrezova - - - - - -
15:30 Ingolstadt - - Borussia M'gladbach - - - - - -
15:30 Gornik Leczna - - GKS Piast Gliwice - - - - - -
16:00 Oud-Heverleе - - St. Gilloise - - - - - -
16:00 Antwerp - - Lommel United - - - - - -
16:00 Lierse - - Roeselare - - - - - -
16:00 Tubize - - Cercle Brugge - - - - - -
16:00 Nordsjalland - - FC Copenhagen - - - - - -
16:00 Almeria - - Ucam Murcia - - - - - -
16:00 Ethnikos Achnas - - Nea Salamina Famagusta - - - - - -
16:00 St. Gallen - - Lugano - - - - - -
16:00 Šahtar Donjeck - - Vorskla Poltava - - - - - -
16:00 SC Olhanense - - Varzim SC - - - - - -
16:00 Sporting Covilha - - Porto B - - - - - -
16:00 Portimonense - - AD Fafe - - - - - -
16:00 Sporting Lisbon B - - Desportivo Aves - - - - - -
16:00 Uniao - - Vitoria Guimaraes B - - - - - -
16:00 Freamunde - - Gil Vicente - - - - - -
16:00 Penafiel - - Famalicao - - - - - -
16:00 Club De Deportes Temuco SADP - - Colo Colo - - - - - -
16:00 Ittihad Tanger - - RCA Raja Casablanca Athletic - - - - - -
16:00 OCK Olympique de Khouribga - - CRA de Hoceima - - - - - -
16:00 Africain - - Sfaxien - - - - - -
16:15 Atletico Madrid - - Barcelona - - - - - -
16:15 Levadiakos - - PAS Janjina - - - - - -
16:15 Iraklis 1908 - - PAOK - - - - - -
16:30 SKN St. Polten - - Sturm Graz - - - - - -
16:30 Malatya Bld Spor - - Altinordu - - - - - -
16:30 Ludogorec - - Vereja - - - - - -
16:30 FeralpiSalo - - Parma Calcio 1913 S.r.l. - - - - - -
16:30 Pontedera - - US Viterbese 1908 - - - - - -
16:30 Alessandria - - Tuttocuoio - - - - - -
16:30 Como - - Prato - - - - - -
16:30 Giana Erminio - - Olbia - - - - - -
16:45 Ajax - - Heracles - - - - - -
16:55 Luka Koper - - Celje - - - - - -
17:00 Olympique Lyon - - Metz - - - - - -
17:00 Gaziantepspor - - Fenerbahče - - - - - -
17:00 NK Inter - - NK Rijeka - - - - - -
17:00 Karmiotissa Polemidion - - Anorthosis - - - - - -
17:00 FFC Frankfurt - - Turbine Potsdam - - - - - -
17:00 Nacional Madeira - - Feirense - - - - - -
17:00 Real Garcilaso - - UTC de Cajamarca - - - - - -
17:05 Al Riffa - - Al-Hala Muharraq - - - - - -
17:30 Manchester United - - Southampton FC - - - - - -
17:30 Schalke 04 - - 1899 Hoffenheim - - - - - -
17:30 Baumit Jablonec - - Sparta Prag - - - - - -
17:30 Žilina - - Vion Zlate Moravce - - - - - -
17:30 VMFD Zalgiris - - Trakai FK - - - - - -
18:00 Anderlecht - - Genk - - - - - -
18:00 Sonderjyskе - - Brondby - - - - - -
18:00 Real Valladolid - - CD Lugo - - - - - -
18:00 Sevilla Atletico - - Levante - - - - - -
18:00 CD Suchitepequez - - CD Marquense - - - - - -
18:00 CD Mictlan - - Coban Imperial - - - - - -
18:00 Legija - - Termalica Bruk-Bet - - - - - -
18:00 Maccabi Petah Tikva - - Hapoel Haifa - - - - - -
18:00 OCS Olympique de Safi - - KAC Kenitra - - - - - -
18:30 Athletic Bilbao - - Granada CF - - - - - -
18:30 Sporting Gijon - - Celta Vigo - - - - - -
18:30 Antigua - - CD Petapa - - - - - -
18:30 Olympiacos - - Panionios - - - - - -
18:30 Mantova - - Maceratese - - - - - -
19:00 Deportivo Malacateco - - Deportivo Guastatoya - - - - - -
19:00 Vitoria Setubal - - Sporting Braga - - - - - -
19:00 Deportivo Toluca - - Puebla - - - - - -
19:15 Independiente - - Club Cortulua - - - - - -
19:30 Gaz Metan Medias - - Steaua - - - - - -
19:30 FBC Melgar - - Universidad San Martin - - - - - -
20:00 Gent - - Royal Mouscron - - - - - -
20:00 Real Zaragoza - - Gimnastic de Tarragona - - - - - -
20:00 Junior - - Millonarios - - - - - -
20:00 Rionegro Aguilas - - Atletico Huila - - - - - -
20:00 Bnei Sakhnin FC - - Beitar Jerusalem - - - - - -
20:15 Fus Fath Union Sportive Rabat - - DHJ Difaa Hassani Jdidi - - - - - -
20:30 Santos de Guapiles - - Liga Deportiva Alajuelense - - - - - -
20:30 Carrarese - - Pro Piacenza - - - - - -
20:30 Arezzo - - Cremonese - - - - - -
20:45 Villarreal CF - - Real Madrid - - - - - -
20:45 Inter - - Roma - - - - - -
21:00 Olympique Marseille - - Paris St Germain - - - - - -
21:00 Limon - - CS Cartagines - - - - - -
21:00 Liverpool Montevideo - - El Tanque Sisley - - - - - -
21:00 Fenix - - Plaza Colonia CD - - - - - -
21:00 Rampla Juniors - - Danubio - - - - - -
21:15 Boavista - - Porto - - - - - -
21:15 Jaguares de Cordoba - - Alianza Petrolera - - - - - -
21:15 Independiente Medellin - - Tigres FC - - - - - -
21:15 Fortaleza - - U. de Popayan - - - - - -
21:30 Llaneros - - Cucuta Deportivo - - - - - -
22:00 Barcelona - - El Nacional Quito - - - - - -
22:00 Santiago Wanderers - - San Luis de Quillota - - - - - -
22:00 Juan Aurich de Chiclayo - - Universitario de Deportes - - - - - -
22:00 Guarani Asuncion - - Olimpia Asuncion - - - - - -
23:00 Perez Zeledon - - CS Herediano - - - - - -
23:00 Union de Santa Fe - - Talleres - - - - - -
23:00 CA Tigre - - San Lorenzo - - - - - -
23:00 Club Atletico Temperley - - CA Aldosivi - - - - - -
23:00 Quilmes - - Racing Club - - - - - -
23:00 Olimpo - - San Martin de San Juan - - - - - -
23:00 Newell's Old Boys - - Atletico Rafaela - - - - - -
23:00 Independiente - - Velez Sarsfield - - - - - -
23:00 CA Huracan - - Club Atletico Patronato Parana - - - - - -
23:00 Godoy Cruz A. T. - - River Plate - - - - - -
23:00 CA Sarmiento - - Rosario Central - - - - - -
23:00 CA Belgrano - - Colon de Santa Fe - - - - - -
23:00 Atletico Lanus - - Banfield - - - - - -
23:00 Atletico Tucuman - - Gimnasia La Plata - - - - - -
23:00 Boca Juniors - - Defensa Y Justicia - - - - - -
23:00 Estudiantes de La Plata - - Arsenal de Sarandi - - - - - -
23:00 Independiente Del Valle - - Emelec - - - - - -
23:10 CD Belen Siglo XXI - - Municipal Liberia - - - - - -
23:30 America Cali - - Deportivo Pasto - - - - - -
23:30 Deportes Tolima - - Envigado FC - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. Parana Clube PR - - Bahia - - - - - -
otkaz. Panthrakikos FC Komotini - - Sparti - - - - - -
FT America de Mexico 2 - Cruz Azul 3 1 1:0 2:0 - - 82' Peralta
FT Atlas 1 1 Leon 2 - 0:0 2:0 - - 63' Barragan
FT AD Carmelita - - Universidad de Costa Rica - - 0:1 1:2 - - 80' O. Vargas