Medvjedi na otvaranju nove sezone KHL-a poraženi u Bratislavi

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 04.09.14. | 21:45

Hokejaši Medveščaka poraženi su na otvaranju nove sezone KHL-a...

Medvjedi su gostovali u Bratislavi, gdje ih je Slovan svladao s 5:2 (2:0, 1:1, 2:1). Nakon prve trećine domaći su imali dva pogotka prednosti koja im je donio Ladislav Nagy. U 27. minuti Anderson na asistenciju Haydara smanjuje, no tek dvije minute kasnije Sersen pogađa za 3:1.

Poslije svega 30 sekundi igre u posljednjoj trećini Martin St. Pierre nakon lijepe akcije Pelletiera i Carlea daje tračak nade Medvjedima koji potom kreću po izjednačenje i produžetak. Imali su ubrzo minutu i pol čak dva igrača više koja nisu uspjeli iskoristiti, pa je stigla kazna... Hudaček u 57. minuti zabija za 4:2, a idućem napadu Nagy kompletira hat-trick za konačnih 5:2.

Iduću utakmicu Medveščak igra u Jekaterinburgu protiv Avtomobilista. Dvoboj je na rasporedu u subotu s početkom u 13 sati po hrvatskom vremenu.

(Foto: PIXSELL)