Francuska u posljednjoj minuti slomila Norvešku za prvu pobjedu na Euru

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 12.01.18. | 22:22

Neizvjesnu su utakmicu u Poreču odigrali Francuska i Norveška.

Izgledalo je kao da će Norveška otvoriti Europsko prvenstvo s pobjedom protiv Francuske, ali to se ipak nije dogodilo. Francuzi su preokretom u posljednjih 10 minuta došli do prve pobjede na Euru.

Nakon početnog vodstva Francuske, Norveška je od sredine prvog poluvremena došla do prednosti i održavala je većim dijelom utakmice. Na poluvremenu je bilo 17:15 za njih, a tih 2 razlike su održavali većim dijelom drugog dijela.

U 49. minuti Norveška odlazi na 27:24, ali onda Abalo zabija dva gola zaredom, Porte dodaje jedan i to je 27:27. U egal završnici bolje se snalazi Francuska, a gol za konačnih 32:31 pola minute prije kraja utakmice zabio je Guigou.

Francuska rukometna reprezentacijanorveška rukometna reprezentacijaHrvatska 2018