Zrinski Osječko 1664 Facebook

Zrinski Osječko 1664 upisao tešku gostujuću pobjedu i prebacio pritisak na Šibenčane

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.04.24. | 19:37

Nezaustavljiv je slavonski sastav

Zrinski Osječko 1664 upisao je novu, četvrtu po redu, pobjedu u 1. NL svladavši na gostovanju momčad Orijenta 1-0. Jedini pogodak na utakmici vidjeli smo već u 7. minuti, kada je loptu u vlastitu mrežu pospremio Mario Tadejević.

Orijent je u nastavku utakmice bio bolja momčad na terenu, ali nisu uspjeli u pogodak pretvoriti nijednu od brojnih prilika koje su kreirali. Udarce su oprobali Galešić i Bubnjar, ali gostujući vratar Marin Stanić bio je možda i najbolji pojedinac utakmice.

Ovom pobjedom Zrinski Osječko 1664 ponovno je pobjegao Šibeniku na pet bodova prednosti, no dalmatinski klub sutra će imati priliku ponovno stići na dva boda zaostatka. Momčad pod vodstvom Marija Carevića gostuje u Bijelom Brdu kod BSK-a, a dvoboj počinje sutra u 14 sati. (G)

NK Zrinski Jurjevac Osječko 1664Zrinski Osječko 1664Prva nogometna ligaNK OrijentNK Orijent 1919Orijent