Zagreb u produžecima izbacio Istru, Lokosi bolji od Zadra nakon penala

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 28.10.15. | 20:44

Zagreb je u Kranjčevićevoj nakon produžetaka slomio otpor Istre 1961 (2:1), dok su Lokosi na Stanovima nakon izvođenja jedanaestava srušili Zadar 5:4 (2:2).

Nogometaši Zagreba i Lokomotive posljednji su koji su izborili četvrtfinale hrvatskog nogometnog Kupa.

Zagreb je u Kranjčevićevoj nakon produžetaka slomio otpor Istre 1961 (2:1), dok su Lokosi na Stanovima nakon izvođenja jedanaestaca srušili Zadar 5:4 (2:2).

Kranjčevićeva je u regularnih 90 minuta vidjela dva pogotka, za domaće je zabio Šulca u 53. minuti, a za Istru je stvari poravnao Heister u 73. Ključni trenutak produžetaka zbio se u 99. minuti kad su gosti ostali s igrčem manje nakon što je isključen Gojković. Dakako, domaćini su to uspjeli iskoristiti preko Medića iz penala u 110. minuti.

Spomenimo kako su danas u ranije odigranim susretima četvrtfinale izborili Hajduk, Rijeka i Osijek, dok su isti scenarij u utorak ispisali Dinamo, Slaven Belupo i Inter.