Zaboravite na Ligu prvaka, ovo je bila najvažnija utakmica tjedna (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 23.02.17. | 10:26

Prekinut najduži niz bez pobjede u međunarodnom nogometu.

U jučerašnjoj prijateljskoj utakmici između Andore i San Marina, u kojoj su gosti slavili rezultatom 2:0, prekinut je najduži niz utakmica bez pobjede u međunarodnom nogometu. Naime, nogometaši Andore ostvarili su pobjedu nakon 86 utakmica. Posljednji put slavili su protiv Makedonije koncem 2004. godine. Također, ovo im je i prva gostujuća pobjeda.

A novi ponosni vlasnik najdužeg niza bez pobjede sada je baš San Marino koji je posljednji put pobijedio prije 75 utakmica. U travnju 2004. pobijedili su Lihtenštajn u prijateljskoj utakmici, što im je i jedina pobjeda od kada su 1990. odigrali svoju prvu službenu utakmicu.

Gosti su poveli  nakon jedanaesterca u 28. minuti golom Ildefonsa Lime, a u 66. minuti konačan je rezultat postavio Cristian Martinez.