West Ham demolirao Blackburn za četvrtfinale FA kupa (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 21.02.16. | 16:57

Savršen nastup momčadi našeg Slavena Bilića, koja je na gostovanju kod Blackburna ubacili 'peticu'.

Hrvatski stručnjak na klupi West Hama, Slaven Bilić, bez problema je riješio pitanje prolaska u narednu fazu natjecanja u FA kupu. Danas je na gostovanju kod Blackburna osigurao kartu za četvrtfinale visokom pobjedom od čak 5:1.

Sam početak utakmice, odnosno 20. minuta nije najbolje započela po goste. Bilićeva se momčad našla u minimalnom rezultatskom zaostatku pogotkom domaćeg Marshalla, ali samo šest minuta kasnije dolazi do izjednačenja. Pogodio je sjajni Moses, a već je u 36. bilo 2:1 za 'Čekićare'.

Dmitri Payet je zabio svoj prvi gol na utakmici, drugi je upisao u drugoj minuti sudačke nadoknade, a između toga se ubacio također dvostruki strijelac Emenike pogocima u 64. i 85. minuti.

Spomenimo samo još kako je u 55. minuti zbog dva žuta kartona teren morao napustiti Blackburnov Taylor, dok je u 75. izravno isključenje zaradio Bilićev Kouyate.

FA kup, osmina finala:

Blackburn – West Ham 1:5 (Marshall 20'/ Moses 26', Payet 36' i 90+2', Emenike 64' i 85')