Vukovi u šest minuta zabili dva pogotka, domaćin potpuno indisponiran

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 14.09.20. | 20:51

Domaći sastav nije bio ni sjena one momčadi koju smo gledali prošle sezone.

Oba pogotka na utakmici vidjeli smo u prvih šest minuta.

Prvo je Jimenez hladnokrvno realzirao jednu brzu kontru domaćina nakon što ga je jako lijepim ubačajem uposlio Podence, da bi samo tri minute kasnije Neto izveo udarac iz kuta nakon kojeg je u skoku najviši bio Saiss i to je bilo 0:2 već u samom otvaranju utakmice.

Na krilima ta dva rana pogotka gosti su do kraja utakmice bili bolja momčad na terenu iako su gosti u nekoliko navrata opasno zaprijetili.

Ipak, ozbiljnije prilike imali su gosti, a nevjerojatan promašaj bio je onaj Jimeneza u 71. minuti kada je promašio stopostotnu priliku nakon što je prethodno Saiss pogodio vratnicu.

Isti igrač imao je dobru prigodu i u 84. minuti, ali njegov pokušaj glavom nakon jednog udaraca iz kuta zaustavila je vratnica.

U samoj završnici utakmice domaćin je mogao do počasnog pogotka, ali je udarac McBurniea glavom s gol linije obranio Saiss.

Bila je ovo jedna rutinska pobjeda gostiju, dok domaći sastav nije bio na onoj razini na kojoj smo ih navikli gledati prošle sezone.

(foto: Action images)