Vlašić zabio za Everton u remiju s Apollonom, Partizan prokockao veliku prednost (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 28.09.17. | 23:11

Prvijenac hrvatskog veznjaka u dresu novog kluba…

Odigrane su i preostale današnje utakmice drugog kola Europske lige.

U skupini E Everton je kod kuće remizirao s Apollonom u utakmici koju je za nas obilježio prvijenac Nikole Vlašića. Utakmica je završila rezultatom 2:2.  Gosti su poveli u 12. minuti pogotkom Adriana, ali to je vodstvo bilo kratkog vijeka jer je samo devet minuta kasnije nakon tragikomične greške gostujuće obrane Rooney poravnao na 1:1.  Vlašić je u igru ušao na poluvremenu i u 66. minuti zabio za 2:1. Međutim, Everton nije izdržao i sa igračem više primili su gol u 88. minuti. Strijelac je bio Yuste.

Od ostalih utakmica izdvojili smo onu Partizana i Dinama Kijeva u kojoj su domaćini prokockali vodstvo od 2:0. Partizan je poveo u 34. minut preko Ozegovića, a osam minuta kasnije Tawamba je povisio na 2:0.

Ipak, u drugom poluvremenu Dinamo je uspio stići do sva tri boda.

U 54. minuti Moraes je bio precizan s bijele točke. U 68. minuti Buyalskyy je zabio za 2:2, dok je svojim drugim pogotkom u 84. minuti Moraes donio pobjedu Dinamu.

Rezultate ostalih utakmica pogledajte na dnu teksta.