(VIDEO) Žuta podmornica preokretom do pobjede protiv Raya

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 21.09.14. | 20:00

Villarreal i Rayo Vallecano odigrali su sjajnu utakmicu u četvrtom kolu Primere na El Madrigalu.

Gosti su odlično krenuli u utakmicu i nakon 29 minuta igre vodili 2:0. Tito je ubacio do Kakute u 22. minuti, koji pogađa za vodstvo. Samo sedam minuta kasnije, Villarreal se našao u još jednoj neprilici.  Bueno je odlično iskoristio gubitak lopte domaćina na centru i natrčava na odbijanac za 2:0.

'Žuta podmornica' ipak je do odmora uspjela posložiti svoje redove i smanjiti veliki zaostatak. U 33. minuti Espinosa je lijepo dočekao drugu priliku nakon što Cheryshev nije uspio isprve zatresti mrežu. Tri minute kasnije ukazala se nova sjajna prilika za domaćina, ali udarac Uchua završava u vratnici.

S tim se rezultatom otišlo na odmor, a u nastavku su se domaćini uspjeli vratiti u utakmicu. Musacchio je u 62. minuti bio precizan nakon udarca iz kuta, a nakon izjednačenja, pobjedu Villarrealu donio je Luciano Vietto nakon sjajne akcije u 74. minuti, a tri minute prije kraja postavio je konačnih 4:2.

U drugoj utakmici današnjeg programa u Španjolskoj, Sevilla je s lakih 3:1 slavila u gostima kod Cordobe. Bacca je u osmoj minuti pogodio za 1:0, Mbia je u 72. postavio 2:0, domaćini su se pokušali vrattiti pogorkom Garcije u 83', ali je sve sumnje u tri boda otklonio Bacca, svojim drugim golom na utakmici. Ovaj put iz penala u 88. minuti.

PRIMERA, 4. KOLO

Petak
Elche – Eibar 0:2 (Garcia 3', Albentosa 42')

Subota

Deportivo – Real Madrid 2:8 (Medunjanin 51', Toche 84/Ronaldo 29, 41' i 78', Rodriguez 36', Bale 66' i 74', Hernandez 88' i 90+2')
Athletic Bilbao – Granada 0:1 (Cordoba 39’)
Atletico Madrid – Celta 2:2 (Miranda 31’, Godin 41’/Hernandez 19’,Nolito 53’)
Espanyol – Malaga 2:2 (Caicedo 16’, Stuani 88’/Camacho 53’, Duda 90’+3)

Nedjelja

Real Sociedad – Almeria 1:2 (Castro 85’/de La Bella 30’-ag, Dos Santos 51’)
Villarreal – Rayo Vallecano 4:2 (Espinosa 33', Musacchio 62', Vietto 74' i 87'/Kakuta 22', Bueno 29')
Cordoba – Sevilla 1:3 (Garcia 83'/Bacca 8' i 88' 11m, Mbia 72')
21:00 Levante – Barcelona